Grupa terapeutyczna ODDECHOWO (Gestalt i Rebirthing)
Advertisement
Otwieram nabór do GRUPY TERAPEUTYCZNEJ w nurcie Gestalt z wykorzystaniem uwalniających właściwości oddechu.
Będziemy spotykać się w małej grupie 8 - 10 osób
Spotkania będą co tydzień 18.30 - 20.30 w czwartki
Będziemy intensywnie pracować z wykorzystaniem procesu grupowego. Grupa będzie prowadzona duchu Gestalt, z wykorzystaniem również elementów ruchu i technik terapii traumy. Co drugi tydzień będziemy brać udział w sesji oddechowej metodą Rebirthingu
Dla kogo:
Dla wszystkich, którzy
-czują, że ciała mają wciąż zamrożone - często pomimo wielu godzin terapii
-którzy czują się oddzieleni od siebie, jakby to wszystko przydarzyło się komuś innemu
-nie mogą otworzyć się na relacje
-czują, że utknęli i nie mogą ruszyć z miejsca
-którzy byli już u mnie na sesji oddechowej
-którzy mają zielone światło na tego typu terapię od swojego lekarza prowadzącego, jeżeli taki jest lub skonsultowali to z terapeutą
-warunkiem udziału jest bezpłatna konsultacja w moim gabinecie
Spotykamy się od 1 października do 15 kwietnia - 27 spotkań
Deklarujemy udział w całości. Grupa zamknięta - nikt nie dochodzi w trakcie
Opłata to 3 tys.złotych za całość
Osoby zdecydowane poproszę o zaliczkę w wysokości 700zł, ale dopiero po konsultacji. Resztę kwoty poproszę o wpłatę w dwóch ratach: 1300zł do końca czerwca i 1000zł do końca września, chyba że indywidualnie ustalimy inaczej
Zapraszam
Nazywam się Olga Ambrozowicz. Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt, korzystam w pracy z terapii systemowej i terapii traumy somatic experiencing. Jestem także trenerką oddechu i certyfikowaną nauczycielką uważności i współczucia. Wszystko, co uważam za najcenniejsze z w/w znajdzie się w pracy naszej grupy. Nazwiemy ją ODDECHOWO
ZAPISY:
Tel lub sms - 504 149 029
mail - [email protected]
Messenger priv Olga Ambrozowicz lub Nic nie jest potem
WhatsApp
Wszystkiego dobrego ❤️🍀
GŁĘBOKO ODDYCHAĆ ZNACZY GŁĘBOKO ODCZUWAĆ
A. LOWEN
Będziemy spotykać się w małej grupie 8 - 10 osób
Spotkania będą co tydzień 18.30 - 20.30 w czwartki
Będziemy intensywnie pracować z wykorzystaniem procesu grupowego. Grupa będzie prowadzona duchu Gestalt, z wykorzystaniem również elementów ruchu i technik terapii traumy. Co drugi tydzień będziemy brać udział w sesji oddechowej metodą Rebirthingu
Dla kogo:
Dla wszystkich, którzy
-czują, że ciała mają wciąż zamrożone - często pomimo wielu godzin terapii
-którzy czują się oddzieleni od siebie, jakby to wszystko przydarzyło się komuś innemu
-nie mogą otworzyć się na relacje
-czują, że utknęli i nie mogą ruszyć z miejsca
-którzy byli już u mnie na sesji oddechowej
-którzy mają zielone światło na tego typu terapię od swojego lekarza prowadzącego, jeżeli taki jest lub skonsultowali to z terapeutą
-warunkiem udziału jest bezpłatna konsultacja w moim gabinecie
Spotykamy się od 1 października do 15 kwietnia - 27 spotkań
Deklarujemy udział w całości. Grupa zamknięta - nikt nie dochodzi w trakcie
Opłata to 3 tys.złotych za całość
Osoby zdecydowane poproszę o zaliczkę w wysokości 700zł, ale dopiero po konsultacji. Resztę kwoty poproszę o wpłatę w dwóch ratach: 1300zł do końca czerwca i 1000zł do końca września, chyba że indywidualnie ustalimy inaczej
Zapraszam
Nazywam się Olga Ambrozowicz. Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt, korzystam w pracy z terapii systemowej i terapii traumy somatic experiencing. Jestem także trenerką oddechu i certyfikowaną nauczycielką uważności i współczucia. Wszystko, co uważam za najcenniejsze z w/w znajdzie się w pracy naszej grupy. Nazwiemy ją ODDECHOWO
ZAPISY:
Tel lub sms - 504 149 029
mail - [email protected]
Messenger priv Olga Ambrozowicz lub Nic nie jest potem
Wszystkiego dobrego ❤️🍀
GŁĘBOKO ODDYCHAĆ ZNACZY GŁĘBOKO ODCZUWAĆ
A. LOWEN
Advertisement
Where is it happening?
ul.Strachocińska 161/1, Wrocław-Psie Pole, ulica Strachocińska 161, 51-518 Wrocław, Polska, Wroclaw, Poland
Event Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Host or PublisherNic nie jest potem



















