Én és a dühöm (interaktív előadás szülőknek)
Schedule
Wed Sep 03 2025 at 06:00 pm to 07:30 pm
UTC+02:00Location
Anyahajó anyaközpont (1098 Bp., Toronyház u. 3/b) | Budapest, BU
Advertisement
Anya vagyok. Dühös vagyok. De nem szabadna dühösnek lennem, egész életemben azt tanultam, hogy ha dühös vagyok, nem vagyok szerethető. Az nincs rendben. Főleg, ha a gyerekemre zúdítom rá. Okádom ki magamból a sárkány tüzét a tehetetlen 2 évesemre, majd napokig mardos a bűntudat, mélyen. Szétfeszít a szégyen.
Anyaként nap mint nap szaladunk végig ezeken a körökön.
Miért veszítjük el a kontrollt? Miért nem segít az örökös fogadkozásunk, hogy mától türelmesebb leszek? Mi történik bennünk, az idegrendszerünkben, amikor indokolatlan kiabálással reagálunk, amiért a gyerekünk morzsákat szórt a kanapéra? És hogyan lehetne ez másként?
Ezen az előadáson ezekről lesz szó, gyakorlati tippeket is kaptok, amivel az éles helyzeteket átfordíthatjátok.
Kérlek, erre az alkalomra NE hozzátok a gyerekeiteket, hogy az érzelmileg néha igencsak sokrétű témáról az ő jelenlétük nélkül tudjunk beszélgetni, és hogy te is töltődhess egy kicsit.
Ajánlott adomány: 2000 ft, amivel az Anyahajó fenntartását támogatjátok.
Aki tartja: Balogh Fruzsi, a Kapcsolódó Nevelés oktatója, 2 gyerek anyukája
Advertisement
Where is it happening?
Anyahajó anyaközpont (1098 Bp., Toronyház u. 3/b), Toronyház utca 3, Budapest 1091, Magyarország, Budapest, HungaryEvent Location & Nearby Stays: