Run & Relax x Anton Sport: Morgenyoga 🧘‍♀️

Schedule

Tue, 20 Oct, 2026 at 07:30 am

UTC+02:00
Location

Anton Sport Bogstadveien | Oslo, OS

Advertisement
Finn din morgenrytme inn i høsten og mørketiden – gratis yoga med Run & Relax.
Start dagen i balanse. Vi inviterer deg til et eksklusivt, 45-minutters morgenyogaevent hos Anton Sport Bogstadveien.
Når dagene blir kortere og mørketiden nærmer seg, trenger vi kanskje litt ekstra påfyll. Gode rutiner for bevegelse og hvile kan gi oss mer energi, overskudd og balanse gjennom høsten og vinteren.
Morgenen starter med en yogatime ledet av Vibeke Klemetsen og Karina Kibsgård. Timen passer for alle – enten du har praktisert yoga lenge eller står på matten for aller første gang.
Etter timen serverer vi en enkel frokost, og alle deltakerne får med seg en goodiebag. Vi trekker også én heldig vinner som får et valgfritt antrekk fra Run & Relax til en verdi av kr 3 500.
For Run & Relax har det helt fra starten handlet om mer enn treningsklær. Det handler om å finne sin egen rytme – mellom bevegelse og hvile, energi og ro, utfordring og det å gi slipp.
Bli med oss og start dagen med bevegelse, ny energi og hyggelig fellesskap.
Dato: Tirsdag 20. oktober
Oppmøte: Mellom kl. 07.30 og 08.00
Yogatime: Kl. 08.00–08.45
Sted: Anton Sport Bogstadveien
Pris: Gratis
Ta gjerne med egen yogamatte dersom du har, og kom i klær du kan bevege deg godt i.
Det er kun 25 plasser, så sikre deg din plass i dag. Vi gleder oss til å starte morgenen sammen med deg!
Meld deg på her: https://forms.gle/QByfH33RfCeeatoH9
Advertisement

Where is it happening?

Anton Sport Bogstadveien, Bogstadveien 2, 0355 Oslo, Norge, Oslo, Norway

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Anton Sport
Host or PublisherAnton Sport

Ask AI if this event suits you