Orgelconcert: "Laudate eum in chordis et organo"

Schedule

Sat, 08 Aug, 2026 at 03:00 pm to Sat, 03 Oct, 2026 at 04:00 pm

UTC+02:00
Location

Rechtstraat 2 | Maastricht, LI

Advertisement
Laat u verrassen door de prachtige klanken van een historisch orgel uit 1878, in de Sint-Martinuskerk Maastricht. Gratis toegang!
About this Event

Op 8 augustus en 3 oktober klinkt in de Sint-Martinuskerk te Maastricht het historische Pereboom & Leijser-orgel uit 1878 tijdens twee bijzondere concertmomenten. Organist, dirigent en docent Jan Harmsen neemt u mee door werken van grootmeesters als César Franck, Louis Vierne, Léon Boëllmann, Jacques-Nicolas Lemmens, Hendrik Andriessen en meer!

Kom tot rust onder de neogotische gewelven van deze 19e-eeuwse kruisbasiliek, terwijl de historische orgelpijpen de ruimte vullen met een adembenemend geluid. Het concert duurt een uur en vindt 's middags plaats — een mooi moment om er nog een sfeervolle dag in Maastricht aan te verbinden. Na afloop kunt u heerlijk nagenieten op een terrasje aan het Vrijthof of een wandeling maken langs de Maas.

De toegang is gratis — kom langs en laat u verrassen!

Advertisement

Where is it happening?

Rechtstraat 2, 2 Rechtstraat, Maastricht, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

EUR 0.00

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Orgelconcerten Maastricht
Host or PublisherOrgelconcerten Maastricht

Ask AI if this event suits you