Myk Ashtanga Yoga ( Lett øvet)

Schedule

Thu Aug 20 2026 at 07:00 pm to 08:30 pm

UTC+02:00
Location

Lotussenteret | Larvik, VF

Advertisement
Myk Ashtanga Yoga Lett øvet - Torsdager -90 minutter
Sted : Lotussenteret
8 uker - oppstart 20.8
Klokken 19.00-20.30
Pris 2000,-
( faktura sendes ved kursstart)
For påmelding : Ta kontakt her på Facebook
epost: [email protected]
sms : 95976717

Dette er et Ashtanga-kurs for deg som er lett øvet, og som ønsker å utvikle praksisen din videre i et trygt og godt rom. Her er det plass til å være akkurat der du er, samtidig som du får mulighet til å utfordre deg selv litt.
Vi jobber med deler av den klassiske Ashtanga-sekvensen, der pust og bevegelse flyter sammen i et rolig og jevnt tempo.
Du vil få veiledning underveis, slik at du kan finne din måte å være i stillingene på – med fokus på både trygghet og mestring.
Gjennom kurset vil du også bli introdusert for enkle pranayamaøvelser (pusteteknikker), som kan bidra til økt ro, fokus og bedre kontakt med pusten.
Gjennom timene legger vi vekt på nærvær, pust og kontakt med kroppen.
Målet er ikke å prestere, men å skape en praksis som gir deg energi, ro og en følelse av å være mer hjemme i deg selv.

Vi avslutter alltid med en god avspenning, slik at kroppen får lande og du kan ta med deg roen videre ut i resten av dagen.

15 plasser for god oppfølging gjennom kurset.
( Faktura kan deles opp hvis det ønskes)
Bindene påmelding.
Advertisement

Where is it happening?

Lotussenteret, Stavernsveien 232, 3267 Larvik, Norge, Larvik, Norway

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Susanne NaliniYoga
Host or PublisherSusanne NaliniYoga

Ask AI if this event suits you