Henry No Hurry zagra w Rabie Wyżnej - Sagułówka - zapowiedź nowej płyty!
Schedule
Sat, 22 Mar, 2025 at 07:00 pm
UTC+01:00Location
Sagułówka | Krakow, MA
Advertisement
Henry No HurryRaba Wyżna 702A, Agroturystyka „Sagułówka”
sobota, 22 marca 2025, godz. 19:00
Bilety: 40 zł
Do kupienia w Sagułówce lub on-line:
https://bkb.pl/154211-87e61
Henry No Hurry!
Jeden samochód, kilka instrumentów.
Bez pośpiechu, bez oczekiwań.
Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”.
Raz Henry a raz Harry.
Dr Jekyll i Mr Hyde.
Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten jednoosobowy zakład koncertowy Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego [udzielającego się wcześniej m.in. w zespołach Henry David's GUN i Letters From Silence] wyruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 300 miejsc w kilku krajach [Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Estonia]. Henry No Hurry zagrał trasę koncertową, między innymi, po schroniskach górskich, po prywatnych mieszkaniach, a w 2020 przemierzył Polskę od Dolnego Śląska po Suwalszczyznę dając występy w tak nietypowych miejscach jak: złomowisko aut, opuszczony dworzec PKS czy wnętrze starej cerkwi. Nie zabrakło go także na festiwalach - z OFF Festivalem [2018], MiedziankaFest [2019], Songwriter Łódź Festiwal [2021], Kino Na Granicy [2021] oraz Patrząc na wschód [2020] na czele.
Pod względem scenicznym to osobliwy one man show, w trakcie którego kompozycje z pogranicza gatunków indie-folk oraz singer-songwriter przeplatane są licznymi anegdotami i ekscentrycznym filozofowaniem. Urozmaicone instrumentarium [gitary, ukulele, pianino, przeszkadzajki], nierzadko zapętlane przy pomocy loopera, tworzy wiele planów, a tym samym wrażenie jakby na scenie występowała więcej niż jedna osoba. Niektórzy odnajdują w tym spektaklu emocjonalność zbliżoną do takich wykonawców jak: Fink, Bon Iver czy Glen Hansard.
Henry No Hurry ma również na swoim koncie książkę „Alchemia Czarnych Lodowców“ [wydawnictwo Paśny Buriat] i trzy płyty: „The Calving Of Inner Glaciers” [2019], „Maroon Dot” [2020] oraz „Koniec z panem” [2022].
Wawrzyniec gra wyjątkowe koncerty! W przygotowaniu jest już jego kolejny album i pierwsze utwory z niego usłyszymy podczas najbliższej trasy!
Sprawdź:
Facebook: www.facebook.com/henrynohurry
Instagram: www.instagram.com/henrynohurry
Management:
Agencja koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic
Advertisement
Where is it happening?
Sagułówka, Raba Wyżna 702A,Raba Wyzna, Krakow, PolandEvent Location & Nearby Stays:
