DAN ŽENA ~ V pretoku sebe skozi zvok in mandale
Schedule
Sun Mar 08 2026 at 01:00 pm to 06:30 pm
UTC+01:00Location
Večnamenski prostor "Aurora" | Ljubljana, LB
Advertisement
Na Dan žena si podari nekaj posebnega. Dan samo zase ❣️🌹 Skupaj z Andrejo te vabiva na srčen ženski dogodek, kjer se bomo skozi 𝐳𝐯𝐨č𝐧𝐨 𝐤𝐨𝐩𝐞𝐥 𝐢𝐧 𝐬𝐥𝐢𝐤𝐚𝐧𝐣𝐞𝐦 𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚𝐥 povezale s sabo in odprle svoje srce. Ustvaril se bo prijeten prostor, ki te bo vrnil k sebi od vsakdanjih skrbi, te napolnil in prebudil pretočnost, da biš še bolj lahkotno naredila premike v življenju.
Najina želja je, da se vsaka ženska na tem dogodku počuti videna, slišana in vredna, ker to tudi je. S seboj po dogodku boš odnesla občutke, ki te bodo podpirali še dolgo zatem. Občutki ljubezni, sprejemanja, srčne prisotnosti in vse, kar boš doživela na dogodku, ter mandalo, ki te bo spomnila na ta dan.
~ 🌸🌸 ~
Začele bomo na podlogi, kjer nas bo Andreja Mišič podprla skozi 𝐳𝐯𝐨č𝐧𝐚 𝐠𝐥𝐚𝐬𝐛𝐢𝐥𝐚 in svojim glasom ter popeljala v prisotnost in čutenje sebe. Kopel bo podprta tudi z 𝐞𝐧𝐞𝐫𝐠𝐢𝐣𝐬𝐤𝐨 𝐬𝐞𝐚𝐧𝐬𝐨 𝐢𝐧 𝐬𝐯𝐞𝐭𝐥𝐨𝐛𝐧𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐳𝐢𝐤𝐨𝐦 z namero večje pretočnosti, ljubezni do sebe in povezave z našo žensko energijo. ✨️
Po kopeli bomo nadaljevale z 𝐮𝐬𝐭𝐯𝐚𝐫𝐣𝐚𝐧𝐣𝐞𝐦 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐢𝐡 𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚𝐥. Najprej ti skozi krajši tehnični del pokažem, kako se ustvari mreža na mandali ter predam vse informacije, ki jih potrebuješ vedeti za slikanje. Zaupam ti tudi male trikce, ki sem jih odkrila skozi svoje ustvarjanje. Namera naših mandal bo povezava s svojo žensko energijo, pretočnostjo in ljubeznijo. Slikale bomo na platna s pikami in linijami, pokazala pa ti bom tudi različne vzorce, ki odražajo naš ženski dan. Ob tem pa ti bom pustila prosto pot, da ustvariš mandalo na svoj način, v svojem ritmu in v največji ljubezni do sebe.
Za še bolj globljo izkušnjo bo med slikanjem poleg podporne glasbe Andreja občasno poskrbela tudi z zvoki zvočnih posod in ostalih glasbil.
𝐊𝐚𝐣 š𝐞 𝐧𝐚𝐫𝐞𝐝𝐢 𝐭𝐚 𝐬𝐫č𝐞𝐧 𝐝𝐨𝐠𝐨𝐝𝐞𝐤 𝐩𝐨𝐬𝐞𝐛𝐞𝐧 𝐳𝐚𝐭𝐞:
• srčna 𝐝𝐚𝐫𝐢𝐥𝐜𝐚 in mala presenečenja za vsako udeleženko 🌸
• čas za sproščeno 𝐝𝐫𝐮ž𝐞𝐧𝐣𝐞 ob čaju, kavici ter slanih in sladkih prigrizkih
• 𝐢𝐳𝐫𝐚𝐳𝐢 𝐢𝐧 𝐩𝐫𝐚𝐳𝐧𝐮𝐣 𝐬𝐞𝐛𝐞- dovoli si nadeti nekaj posebnega. Obleci se tako, da se počutiš lepo, ženstveno in samozavestno. Imaš v predalu ali omari nekaj, kar že nekaj časa čaka nate, ti pa čakaš na pravo priložnost? Ta dan je lahko ta priložnost 👗
• 𝐤𝐨𝐭𝐢č𝐞𝐤 𝐨𝐛𝐝𝐚𝐫𝐨𝐯𝐚𝐧𝐣𝐚 (izmenjevalnica darov)- če začutiš, prinesi nekaj malega, česar ne potrebuješ in tako razveseli drugo žensko, s seboj pa odneseš tisto, kar vibrira s teboj. Ta mali kotiček bo tekom dogodka na voljo, da kadarkoli pokukaš vanj. Je povabilo k sprejemanju in dajanju, k zaupanju in povezovanju, sodelovanje pa ni nujno potrebno
• 𝐦𝐢𝐧𝐢 𝐬𝐭𝐨𝐣𝐧𝐢𝐜𝐚 z izdelki in najinimi storitvami (mini mandale, paketki, darilni boni,…), ki bodo na ta dan na voljo po posebnih cenah
📅 Kdaj: 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐥𝐣𝐚, 𝟎𝟖. 𝐦𝐚𝐫𝐞𝐜 𝟐𝟎𝟐𝟔
🕙 Ura: 𝐨𝐝 𝟏𝟑:𝟎𝟎 – 𝟏𝟖:𝟑𝟎
📍 Kje: 𝐋𝐣𝐮𝐛𝐥𝐣𝐚𝐧𝐚, 𝐩𝐫𝐨𝐬𝐭𝐨𝐫 𝐀𝐮𝐫𝐨𝐫𝐚
Cena: 𝟕𝟎 €
Prijave so možne v zasebno sporočilo ali na 𝐣𝐚𝐧𝐚.𝐦𝐚𝐣𝐝𝐢𝐜@𝐠𝐦𝐚𝐢𝐥.𝐜𝐨𝐦. Udeležba je potrjena s plačilom zneska, vse dodatne informacije prejmeš ob prijavi.
Ta dogodek je namenjen vsaki ženski, tudi če se prvič srečuješ z mandalami in zvočno kopeljo, ali pa si želiš poglobiti znanje mandal in se prepustiti vibracijam zvoka. Predznanje ni potrebno, le želja po večjem stiku s seboj, ustvarjanju in druženju z ženskami. Dobrodošla na en čudovit dan samo za nas, ker si zaslužimo. 🌸
Advertisement
Where is it happening?
Večnamenski prostor "Aurora", Hruševska cesta 74, 1000 Ljubljana, Slovenija, Ljubljana, SloveniaEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.


















