Zeeland Jazz Festival | CaboCubaJazz + Ntjam Rosie | Porgy en Bess
Schedule
Sat, 13 Jun, 2026 at 08:00 pm
UTC+02:00Location
Cultuurpodium Porgy en Bess | Terneuzen, ZE
Na optredens over de hele wereld, van internationale jazzfestivals tot toonaangevende clubs en concertzalen, komt CaboCubaJazz nu naar Terneuzen voor een concert in Porgy & Bess.
CaboCubaJazz is een internationaal jazzensemble dat de muzikale werelden van Kaapverdië, Cuba en moderne jazz samenbrengt tot één herkenbaar en energiek geluid. De band staat bekend om haar krachtige live-optredens, waarin melancholie en groove, traditie en improvisatie moeiteloos samenkomen.
Met het nieuwe programma Viva Bana! eert CaboCubaJazz de legendarische Kaapverdische zanger Bana, een icoon van de Kaapverdische muziek. Zijn repertoire wordt opnieuw tot leven gebracht als eigentijdse muziek: diep geworteld in de Kaapverdische songtraditie, verrijkt met Cubaanse ritmes, een open jazzbenadering en ruimte voor improvisatie.
Een unieke live-ervaring, gebracht door een internationale bezetting met musici uit Kaapverdië, Cuba, Venezuela, Duitsland en Spanje – muziek om in op te gaan, om naar te luisteren én om je door te laten meeslepen.
Line-up
Carlos Matos - piano
Nils Fischer - percussie
Jèryh Luz - zang
Daniel López Montejo - zang
Mauro Méndez - bas
Leonid Muñoz - drums
Oscar Cordero - trompet
Pablo Martínez - trombone
NTJAM ROSIE
Ntjam Rosie is een van de meest onderscheidende stemmen binnen de Nederlandse soul-, pop- en jazzscene. Met haar warme, persoonlijke en overtuigende podiumpresentatie speelde zij de afgelopen jaren op grote festivals zoals North Sea Jazz, Oerol, North SeaRound Town, Cultura Nova, Duketown Jazz en het Africa Festival, en trad ze op toonaangevende pop-en jazzpodia door heel Nederland en daarbuiten. Daarnaast stond zein de afgelopen jaren op het podium in meer dan twintig landen.Recent trad Rosie vijf keerop met het Metropole Orkest in de succesvolle serie SaluteAfrican Queens, waarmee zij een nieuw hoogtepunt toevoegde aan haar toch al indrukwekkende live-reputatie. Rosie was veelvuldig op televisie en radio te zienen te horen.Ze verscheen eerder bijo.a.Podium ZWART (NPO3) en was meermaals te zien in De Wereld Draait Door.Haar eerderewerkwerd drie keer genomineerd voor de Edison Jazzism Publieksprijs.Op 24 april 2026 verschijnt haar negende, self-titled album Ntjam Rosie, voorafgegaan doorde singles In Your Arms en Better. Live staat ze bekend om haar warmte, charme en authentieke performance, muziek die raakt en verbindt.
Where is it happening?
Cultuurpodium Porgy en Bess, Noordstraat 52, 4531 GJ Terneuzen, Nederland, Terneuzen, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:

















