Winemakers dinner med P.A .Larsen
Schedule
Sat, 25 Apr, 2026 at 06:00 pm
UTC+02:00Location
De Eldres Vei 10, 3016 Drammen, Norway | Drammen, BU
Advertisement
P.A. Larsen Vinhandel kombinerer norsk vinhistorie fra tiden før Vinmonopolet, med solid kunnskap og lidenskap for vin i dagens marked. Det handler om å gjøre vin forståelig og tilgjengelig for folk flest. I utvalget finner du viner fra Burgund, Bordeaux, Tyskland og Rioja – alle med en tydelig signatur og balanse mellom kvalitet og pris.Med på laget har vi Pontus Dahlström – en av Norges fremste sommelierer, med over 25 års erfaring fra bransjen. Med Pontus i spissen finner vi gode produsenter å jobbe med, smaker, tester og blender vinen selv – akkurat som de gjorde i P.A. Larsens butikklokaler for over 100 år siden.
Vinene fra P.A. Larsen har gjentatte ganger høstet ros fra norsk vinpresse, og har på kort tid etablert seg som en av Norges mest spennende og ambisiøse vinaktører.
Du kan forvente 5 retter skreddersydd P.A. Larsens portfolio
Pris: 1399,-
Meny kommer
Bestill bord her:
https://booking.gastroplanner.no/aaspaviljongen/t?fbclid=IwY2xjawPCPL9leHRuA2FlbQIxMABicmlkETA5UTJkaFpyR3VudXlBQmxic3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHv9WlfqLmlSnkObdXQg3_LC9-e4BSNiYV19uZW_OSEEABKkh4ofRBrU6C0oH_aem_P4oK80mPzKAEwNupUcd8JA
Advertisement
Where is it happening?
De Eldres Vei 10, 3016 Drammen, Norway, De eldres vei 10, 3016 Drammen, Norge, Drammen, NorwayEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.








