Vin i Hagen 4.0 Lørdag 29 August @ Dattera til Hagen (bakgården)

Schedule

Sat Aug 29 2026 at 01:00 pm to 04:00 pm

UTC+02:00
Location

Dattera til Hagen | Oslo, OS

Advertisement
VIN I HAGEN 4.0
Vinsmaking i bakgården på Dattera til Hagen
Vi er klare for fjerde runde av Vin i Hagen.
🎟️ Ordinær: 450,-
🎟️ Early Bird 1 – UTSOLGT
🎟️ Early Bird 2 – 390,- (få billetter igjen)
https://secure.tickster.com/no/zmmf5mzwclzc2lt/products
For fjerde gang inviterer vi til Vin i Hagen – en ettermiddag fylt med gode produsenter, engasjerte importører og smaksopplevelser i bakgården på Dattera til Hagen.
Etter en fantastisk utgave i mai er vi tilbake allerede lørdag 29. august. Vinverdenen står aldri stille, og siden sist har nye årganger landet, nye viner funnet veien til Norge og flere spennende produsenter blitt en del av porteføljene til importørene våre.
Denne dagen får du utforske et bredt utvalg av naturlig vin, biodynamisk vin, økologisk vin og autentiske kvalitetsviner laget med minst mulig inngripen. Fellesnevneren er ekte håndverk, tydelig opprinnelse og produsenter som lar druene og terroiret uttrykke seg så ærlig som mulig.
I år får du blant annet møte importørene Nebbiolo Wines, Tramotane, Natural Selections, Chris Midtun Import, JP Wines og Interlope, i tillegg til Ytre Hvaler Vingård, som lager vinøs fruktvin av norsk kvalitetsfrukt. Vi får også besøk av vinmakeren Cirelli, som tar turen til Oslo for å presentere sine egne viner.
Derfor samler vi igjen noen av våre favorittimportører til en ny ettermiddag med fri smaking, gode samtaler og muligheten til å oppdage vinene vi kommer til å snakke om utover høsten.
Vin i Hagen handler om nysgjerrighet, oppdagelser og møtepunktet mellom vin og menneskene som importerer den. Her kan du smake bredt, stille spørsmål, lære noe nytt og finne nye favoritter – enten du er godt inne i vinverdenen eller bare glad i et godt glass. Her finner du genuin vin, ærlig vin og kvalitetsvin fra produsenter som setter håndverk og uttrykk foran standardisering.
I tillegg får vi besøk av Tim Wendelboe, som byr på kaffesmaking for alle som ønsker å utforske håndverk, opprinnelse og smak også utenfor vinglasset.
Tid: Lørdag 29. august
Sted: Bakgården på Dattera til Hagen
Utvalg av produsenter presenteres fortløpende.
Kort oppsummert:
🍷 Fri smaking hos alle importører
🍇 Naturlig, biodynamisk, økologisk og genuin vin fra dedikerte produsenter
🍎 Smak norsk vinøs fruktvin fra Ytre Hvaler Vingård
🍷 Møt vinmakeren Cirelli
☕ Kaffesmaking med Tim Wendelboe
🤝 Møt importørene Nebbiolo Wines, Tramotane, Natural Selections, Chris Midtun Import, JP Wines og Interlope
☀️ Sensommerstemning i bakgården på Dattera til Hagen
De tidligere utgavene av Vin i Hagen har blitt utsolgt, og også denne gangen er kapasiteten begrenset.
Velkommen til Vin i Hagen 4.0.
https://secure.tickster.com/no/zmmf5mzwclzc2lt/products
Advertisement

Where is it happening?

Dattera til Hagen, Grønland 10, 0188 Oslo, Norge, Oslo, Norway

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Naturlig vin
Host or PublisherNaturlig vin

Ask AI if this event suits you