Trommebyggekurs med sjaman Jim Flatjord

Schedule

Fri, 19 Jun, 2026 at 05:00 pm to Sun, 21 Jun, 2026 at 03:00 pm

UTC+02:00

Location

Holanvegen 6, 7620 Skogn | Levanger, NR

Advertisement
VELKOMMEN!
-til trommebyggekurs i energien av sommersolverv! ☀️
Har du drømt om din egen tromme, komme nærmere din sjels egen sang, forbedre intuisjon eller komme i kontakt med dine guider, hjelpere og kraftdyr?
HVA SKJER:
Nå har du muligheten til å bygge din helt egen tromme gjennom kyndig veiledning og hjelp i et trygt fellesskap. Få innviet tromma som din og forankre den med dine åndelige veiledere, guider og kraftdyr gjennom felles tromming. Alt dette sammen med livskraftsenergiene fra sommersolverv☀️
Denne helga åpner vi døren til en ny tid, en ekspansjon mellom verdener, når sola står på sitt høyeste, og forbinder natur, himmel og menneske i samme streng.
PRAKTISK:
DATO: 19-21. Juni 2026
STED: Holanvegen 6, Skogn
TID: Se nedenfor
PRIS: 4 600,-
MAKS: 6 deltagere
Vi serverer kaffe, te, vann og frukt
Evnt felles lunsj: 150,- i tillegg, vippses 400 89 630 (Eva)
Påmelding er gjennom betaling av depositum 2200,- til 920 37 530 (Jim Flatjord) evnt. konto 4212 09 83 274. Skriv navn og merk med Skogn. Hele kursprisen på 4600,- betales før kursstart
Kun ved innbetalt depositum innen 1.Mai er man sikret kursplass. Det er selvsagt mulig å melde seg på til kurset er fult
Ta gjerne med egne krystaller, eller vannfast maling for å dekorere ramma, om du har lyst
Du trenger ingen forkunnskaper, bare still med et åpent sinn og et villig hjerte ✨
PROGRAM:
Fredag 19. Juni
Oppmøte kl 17.
Denne kvelden velger du type skinn og ramme som passer deg. Vi klipper det til, og legger det i vann for arbeid neste dag.
Vi starter på din egen trommestikke og det er tillatt å ha med egen grein (30-40cm) Rens den for bark før du kommer.
Lørdag 20. Juni
Oppmøte kl 11 til du er ferdig
Denne dagen setter vi på skinnet du har valgt på ramma og evnt krystaller du har med. Det blir også tid for å dekorere trommestikka di.
Søndag 21. Juni (kortere dag)
Oppmøte kl 10. til vi er ferdig
Nå har trommene stått til tørking gjennom natten. Denne dagen brukes til innvielse av tromma di med dine kraftdyr, veiledere og guider og sommersolværet sin kraft som er kl: 10.25. Vi trommer i felleskap. Og er omstendighetene de rette, kan det være vi går ned til stranda i fred og ro.
Vi gleder oss til å dele sommersolverv og helgen med deg! ☀️
Ved spørsmål, ta kontakt med Jim: 920 37 530 eller Eva: 400 89 630
ANKOMST: Avkjøring fra E6, skiltet Skogn, 2 km til kursted. Med tog eller buss, Skogn Stasjon, 450 meter til kurssted. Parkering på adresse. Merk at det er en snill katt på kursted.
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
OM JIM FLATJORD
Jim, også kjent som Sjaman Jim Rainbowbear, er trommemaker, sjaman, healer, forstander, lærer og seremonileder i sjamanistisk forbund med vigselsrett.
Jim jobber med trommereiser, kraftdyr, naturånder, kortlegg og trommebyggekurs. Han er godt kjent i det alternative miljøet som en jovial og blid mann, er ofte å se på messer og reiser rundt i Norge og Sverige med kurs og trommereiser. Han har holdt på med trommereiser i 17 år, og bygde sin første tromme i 2016.
OM VERTEN:
Eva Sunniva Hammern er brobygger, kursholder, formidler og godkjent healer. Hun jobber med energihealing, samtaler, integrering og forankring av indre hjertekraft og harmoni. Hun har en helhetlig tilnærming og arbeider med engler, høyere bevissthet, kraftdyr, guider og hjelpere på høyere nivå.
Evas hjerte ligger i å støtte andre i å gjenfinne kjernen av fred og livsglede. Hun driver åndelig kafé, workshops og kurs for de som vil lære, forstå mer og finne likesinnede på den åndelige reisen.
OM SKOGN:
Skogn ligger fint til i lyset, ved sjøen omkranset av skog, fjell og gårder. Det er 45 min fra Steinkjer eller Værnes, 1t 15 min fra Trondheim, 10 minutter fra Levanger. Skogn stasjon, ligger 450 meter fra kurssted og betjenes av tog og buss. Parkering ved kurssted og butikk er 200 meter unna.
Advertisement

Where is it happening?

Holanvegen 6, 7620 Skogn, Holanvegen 6, 7620 Skogn, Norge, Levanger, Norway

Event Location & Nearby Stays:

Icon
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Healer Eva Hammern

Host or Publisher Healer Eva Hammern

Ask AI if this event suits you:

Discover More Events in Levanger

Gratis konsert med demenskoret Tiramisu
Sun, 21 Jun at 01:30 pm Gratis konsert med demenskoret Tiramisu

Ytterøy kirke

CONCERTS
St.Hansaften:  KONSERT, R\u00f8mmegr\u00f8t, spekemat m.m.
Tue, 23 Jun at 06:00 pm St.Hansaften: KONSERT, Rømmegrøt, spekemat m.m.

Sjøvegen 328, 7620 Skogn, Norway

CONCERTS
Encounter 2026
Thu, 25 Jun at 04:00 pm Encounter 2026

Gamle Kongeveg Nord 8, 7600 Levanger, Norway

VM Fest p\u00e5 Str\u00f8ms\u00f8eg\u00e5rden
Fri, 26 Jun at 06:00 pm VM Fest på Strømsøegården

Kirkegata 35, Levanger

FESTIVALS
Mosvikdag 2026
Sat, 27 Jun at 09:00 am Mosvikdag 2026

Mosvik

Bli med p\u00e5 et uforglemmelig dykkeeventyr i Skarnsundet! \ud83e\udd3f\ud83c\udf0a
Fri, 08 May at 01:00 pm Bli med på et uforglemmelig dykkeeventyr i Skarnsundet! 🤿🌊

Skarnsundet Fjordcenter

WORKSHOPS
Jesuskonferanse
Fri, 22 May at 05:00 pm Jesuskonferanse

Gamle Kongeveg Nord 8, 7609 Levanger, Norway

WORKSHOPS
MaiBl\u00e5b\u00e6r
Fri, 29 May at 06:00 pm MaiBlåbær

Moan Idrettspark, Levanger

WORKSHOPS
Skapende Sirkel - Lunelle Atelier\ud83c\udf19
Wed, 03 Jun at 06:00 pm Skapende Sirkel - Lunelle Atelier🌙

Ellen Salbergs veg 1, 7620 Skogn

Trommebyggekurs med sjaman Jim Flatjord
Fri, 19 Jun at 05:00 pm Trommebyggekurs med sjaman Jim Flatjord

Holanvegen 6, 7620 Skogn

WORKSHOPS
Bli kjent med guidene og hjelperne som g\u00e5r sammen med deg
Sat, 26 Sep at 10:00 am Bli kjent med guidene og hjelperne som går sammen med deg

Reehaug samfunnshus

WORKSHOPS HEALTH-WELLNESS

What's Happening Next in Levanger?

Discover Levanger Events