Toonkunst Almelo zingt de Messiah van G.F. Händel
Schedule
Fri, 28 Nov, 2025 at 08:00 pm
UTC+01:00Location
Grote Kerk (Almelo) | Almelo, OV
Advertisement
Vrijdag 28 november zal Toonkunst Almelo de Messiah van G.F. Händel ten gehore brengen, dit keer met een verrassend randje. Het is een bekend en geliefd werk, waarvoor toch telkens weer nieuwe aspecten in de uitvoering te ontdekken zijn. Dat is de kracht van dirigent Arno Vree: de partituur én de componist én het tijdsframe interpreteren, en dit over weten te brengen aan onze koorleden.
Wilt u komen luisteren hoe dit alles tesamen uiteindelijk zal gaan klinken? Kaarten zijn nu verkrijgbaar bij de koorleden, Boekhandel Broekhuis of bij het secretariaat via [email protected] à €27,50 in de voorverkoop.
U kunt ook Vriend van Toonkunst worden, met dit keer een speciale actieprijs voor het concert. Het aanmeldformulier kunt u opvragen bij het secretariaat.
Het concert vindt plaats:
Vrijdag 28 november 2025
Aanvang 20:00 uur
Grote Kerk te Almelo
Medewerkend aan dit concert zijn:
Sopraan Margreet Rietveld
Mezzo-alt Carina Vinke
Tenor Max Bruins
Bariton Timothy Nelson
Orkest Het van Wassenaer Consort
Dirigent Arno Vree
Advertisement
Where is it happening?
Grote Kerk (Almelo), Almelo, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.



