Sadamakontsert Turja sadamas

Schedule

Tue Aug 04 2026 at 06:00 pm to 09:00 pm

UTC+03:00
Location

Turja sadam | Kuressaare, SA

Advertisement
Kuressaare Merepäevade seekordseid sadamakontserte alustab imeline kooslus: Hele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane.
Peeter Rebane lubab nii: „Teeme teile nihukese kontserdi, et sihukest pole enne olnud! Pole esimest korda laval, oskame! Me saame hästi läbi ja esitame teile eesti keeles lugusid, mis puudutavad. Autoriteks: Maian Kärmas, Alan Parsons, Joni Mitchell, Tom Waits, Tom Petty, Nick Drake jt.
Me ei saa eksida, Teil on hea maitse!“
Laval on kolm Eesti tuntud ja armastatud kultuuritegelast.
Tallinna Linnateatri näitleja 𝗛𝗲𝗹𝗲 𝗞õ𝗿𝘃𝗲 on hinnatud näitleja, kelle suurepärane musikaalsus on toonud talle mitmeid imelisi koostöid Eesti muusikutega ning peaosi erinevates muusikalides ja operettides.
Ürgandekas 𝗟𝗮𝘂𝗿𝗶 𝗦𝗮𝗮𝘁𝗽𝗮𝗹𝘂 on paljudele muusikakuulajatele tuntud eelkõige ansamblitest Pantokraator ja Dagö. Kuid nagu Helegi, võib Laurit näha ka teatrilavadel, kuulda raadios ja üleüldiselt aktiivselt osalemas Eesti kultuuripildis. Saatpalu tekstid ja laulmise mõtestatus on muusikasõprade seas palavalt armastatud.
Laulukirjutaja, produtsent ja kitarrist 𝗣𝗲𝗲𝘁𝗲𝗿 𝗥𝗲𝗯𝗮𝗻𝗲 on Eesti muusikas tegev olnud aastakümneid. Eelkõige tuntud ansamblist Dagö, mille asutaja ta on koos Lauri Saatpalu ja Tiit Kikasega aastast 1998. Endale omase helikeele ja kitarrimänguga on Peeter äratuntav ning kõrgelt hinnatud nii muusikute kui publiku seas.
Turja sadama kontserdil teeb kaasa ka tšellist 𝗔𝗻𝗻 𝗞𝘂𝘂𝘁, kes loob lugude juurde maagilisust ja uusi kõlanoote.
Enne kontserti saab sadamaalal nautida kohalikku rahvuslikku programmi. Turja kogukond on kohapeal müümas maitsvat kala, mida saab nii suitsutatuna, praetuna kui ka supi sisse panduna ning lisaks on kohal Premia jäätisekäru ja Coffee Pointi kohvikäru!
📅 𝟰. 𝗮𝘂𝗴𝘂𝘀𝘁𝗶𝗹 𝗸𝗲𝗹𝗹 𝟭𝟴.𝟬𝟬 𝗧𝘂𝗿𝗷𝗮 𝘀𝗮𝗱𝗮𝗺𝗮𝘀
🎟️ Sadamakontserdid on kõigile tasuta.
🚌 Ka sel aastal väljub igasse sadamasse 𝘁𝗮𝘀𝘂𝘁𝗮 𝗯𝘂𝘀𝘀 𝗞𝘂𝗿𝗲𝘀𝘀𝗮𝗮𝗿𝗲 𝗸𝘂𝗹𝘁𝘂𝘂𝗿𝗶𝗸𝗲𝘀𝗸𝘂𝘀𝗲 𝗽𝗮𝗿𝗸𝗹𝗮𝘀𝘁. Registreerimine avaneb juuli teises poolest, info valdame Kuressaare Merepäevade Facebooki lehel!
Kuressaare Merepäevade sadamakontserdid toimuvad MTÜ Saarte Kalandus EMKVF projektitoetuse abil ning on kõigile tasuta.
Advertisement

Where is it happening?

Turja sadam, 160, Mihkliõue, Turja, Saaremaa vald, 94317 Saare Maakond, Eesti, Kuressaare, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Kuressaare Merep\u00e4evad
Host or PublisherKuressaare Merepäevad

Ask AI if this event suits you