Sad Painting - wino i farby
Advertisement
,,Sad Painting"
To artystyczne wydarzenie dla ludzi, którzy: udają, że są już dojrzali emocjonalnie, a dalej romantyzują cierpienie przy lampce wina i playliście, która brzmi jak problemy z dzieciństwa.
Spotkanie przy sztalugach i farbach dla zmęczonych romantyków, przebodźcowanych dusz i osób, które chciały ,,tylko na chwilę odpocząć", a skończyły analizując swoje życie o 2:13 w nocy.
Będziemy malować.
Trochę nieudolnie.
Trochę pięknie.
Trochę jakby nasze wewnętrzne dziecko miało kryzys egzystencjalny.
Nie musisz umieć tworzyć sztuki. Wystarczy, że kiedykolwiek
-patrzyłeś w okno podczas deszczu jak bohater filmu
-wracałeś do osoby, która była ewidentnie złą decyzją
-albo powiedziałeś ,,jest okej", mając w głowie płonący kontener.
GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
📅 25 lipca (sobota)
⏰ 18:30–20:30
📍 Klub Łącznik ul. Tramwajowa 1-3 Wrocław
💰 wstęp 180 zł
CO GWARANTUJEMY?
🍷 wino podczas warsztatów
🍪 poczęstunek
👩🎨 pomoc absolwentki Akademii Sztuk Pięknych
🎨 wszystkie materiały malarskie
🎵 trochę melancholii i klimatyczną muzykę
🖼️ samodzielnie wykonany obraz, który zabierzecie ze sobą
⚠️ Liczba miejsc jest ograniczona.
📩 Rezerwacje i informacje:
Wiadomość prywatna
Sad Painting-
bo terapia jest droga, a płótno przynajmniej nic nie odpowiada.
To artystyczne wydarzenie dla ludzi, którzy: udają, że są już dojrzali emocjonalnie, a dalej romantyzują cierpienie przy lampce wina i playliście, która brzmi jak problemy z dzieciństwa.
Spotkanie przy sztalugach i farbach dla zmęczonych romantyków, przebodźcowanych dusz i osób, które chciały ,,tylko na chwilę odpocząć", a skończyły analizując swoje życie o 2:13 w nocy.
Będziemy malować.
Trochę nieudolnie.
Trochę pięknie.
Trochę jakby nasze wewnętrzne dziecko miało kryzys egzystencjalny.
Nie musisz umieć tworzyć sztuki. Wystarczy, że kiedykolwiek
-patrzyłeś w okno podczas deszczu jak bohater filmu
-wracałeś do osoby, która była ewidentnie złą decyzją
-albo powiedziałeś ,,jest okej", mając w głowie płonący kontener.
GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
📅 25 lipca (sobota)
⏰ 18:30–20:30
📍 Klub Łącznik ul. Tramwajowa 1-3 Wrocław
💰 wstęp 180 zł
CO GWARANTUJEMY?
🍷 wino podczas warsztatów
🍪 poczęstunek
👩🎨 pomoc absolwentki Akademii Sztuk Pięknych
🎨 wszystkie materiały malarskie
🎵 trochę melancholii i klimatyczną muzykę
🖼️ samodzielnie wykonany obraz, który zabierzecie ze sobą
⚠️ Liczba miejsc jest ograniczona.
📩 Rezerwacje i informacje:
Wiadomość prywatna
Sad Painting-
bo terapia jest droga, a płótno przynajmniej nic nie odpowiada.
Advertisement
Where is it happening?
Klub Łącznik, Tramwajowa 1-3,Wroclaw, Poland
Event Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.












