Pál Feri atya – Ezt kerestem! Hogyan élhetnék úgy, ahogy érdemes?
Schedule
Mon, 08 Sep, 2025 at 07:00 pm
UTC+02:00Location
Fő utca 108., Budakeszi, Hungary, 2092 | Budapest, BU
Hogyan élhetnék úgy, ahogy érdemes?
Időpont: 2025. szeptember 8. hétfő 19:00
Helyszín: KesziKult, Budakeszi Fő u. 108.
Pál Ferenc papi pályafutásának kezdetétől tart heti rendszerességgel hittanórákat, előadásokat fiataloknak pszichológia ‑ teológia ‑ mentálhigiéné témakörében. Az előadások tematikája meglehetősen tág, érinti a spiritualitást és a társadalomtudományokat. A közösségi és családi konfliktusoktól, a személyes lelki egyensúly kérdésein és a párkapcsolati ‑ házassági problémákon át a transzcendenciához fűződő kapcsolat problematikájáig terjed. Pál Ferenc katolikus papként is fontosnak tartja, hogy az előadásai mindenkinek szólhassanak: bárki bejöhet, nem kell semmi elvárásnak megfelelni, elég a hallgató nyitottsága.
A fiatalok számára érzékeny témaválasztás és a sajátos előadásmód következtében a kezdetben többnyire csak katolikus fiatalokat vonzó előadások rövid idő alatt igen népszerűek lettek. A hallgatóság mára életkori és vallási tekintetben is heterogénnabbá vált.
Where is it happening?
Fő utca 108., Budakeszi, Hungary, 2092, Fő utca 108, Budakeszi 2092, Magyarország, Budapest, HungaryEvent Location & Nearby Stays: