Praktinis seminaras: Nuo kūno pojūčių iki kraujo tyrimų – endobiogenikos požiūriu
Schedule
Fri Apr 24 2026 at 04:00 pm to 08:00 pm
UTC+03:00Location
Integratyvios Terapijos Centras | Vilnius, VL
Kam skirtas šis seminaras?
💡 Seminaras skirtas visiems, kurie domisi savo sveikata ir nori išmokti atpažinti savo kūno siunčiamus signalus, kraujo tyrimus bei dar nėra susipažinę su endobiogenika iš arčiau.
Ką seminaro metu sužinosite?
-Kaip interpretuoti bendrus kraujo tyrimus ir TSH rodiklius, kad suprastumėte antinksčių veiklą ir streso lygį
-Koks ryšys sieja nervų sistemą, antinksčius ir skydliaukę
-Kaip atpažinti antinksčių ar skydliaukės išsekimo požymius per kasdienius simptomus
-Kokia yra jūsų autonominės nervų sistemos būklė ir ką ji reiškia jūsų sveikatai
-Praktinius būdus, kaip palaikyti savo gerą savijautą naudojant vaistinius augalus, papildus, vitaminus ir atsipalaidavimo technikas
-Kiekvienas asmuo gaus asmeninį antinkščių bei kortizolio vertinimą.
Ką atsinešti?
ℹ️ Prašome atsinešti naujausius kraujo tyrimų rezultatus (bendrą kraujo tyrimą) ir TSH tyrimą.
ℹ️ Seminaro metu taip pat užpildysite paprastą klausimyną apie savo kasdienį gyvenimą ir simptomus – tai padės įvertinti nervų sistemos ir antinksčių būklę.
Kada: 2026 m. kovo 24 d., 16:00 val.
Kur: Integratyvios Terapijos Centras
Daugiau informacijos: https://integratyviterapija.lt/kuno-siunciamu-signalu-skaitymas-ivadas-i-endobiogenika/
Registracija: https://bookeo.com/ikta-registracija?type=221KRXYE619B21FE0243
Where is it happening?
Integratyvios Terapijos Centras, Šviesos gatvė 4, LT-03113 Vilnius, Lietuva, Vilnius, LithuaniaEvent Location & Nearby Stays:



















