Oud worden met Down Syndroom
About this Event
Mensen met downsyndroom worden steeds ouder,
terwijl zij al op jongere leeftijd te maken krijgen met
het verouderingsproces. Deze combinatie maakt dat de
zorg complexer wordt voor zowel zorgprofessionals als het
netwerk. Waar krijg je mee te maken? En hoe kunnen we
samen goede zorg blijven bieden?
Wij delen graag onze kennis en zijn benieuwd naar jullie ervaringen. Ben jij betrokken bij het leven van mensen met het downsyndroom, als verwant of vanuit je werk? We vinden het fijn als je een verwant meeneemt om kennis en praktijkervaringen met elkaar te verbinden.
Onderwerpen workshops
Keuze uit 4 verschillende interactieve workshops om de kwaliteit van leven te vergroten bij het ouder worden. Meer informatie volgt binnenkort.
Agenda
🕑: 01:00 PM - 05:00 PM
Programma
Info: Let op: we maken het programma en de uitgebreide inhoudelijke omschrijvingen van de verschillende workshops op een later moment bekend.
Where is it happening?
Event Location & Nearby Stays:
EUR 0.00




![15 Years of Gunz For Hire [official event]](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czEvYmFubmVycy85OTBhY2FiOTU2NjVlZjM1NDM5MzY4NjFmZDZjMTdlY2JlNDM5ZmY2ZDA1M2EyNTRhYTUzZWM5N2JmNjkyMDBjLXJpbWctdzEyMDAtaDY3NS1kYzA1MTUxNy1nbWlyP3Y9MTc4NDYxMzI1Mw.avif)







