Obóz tropieniowo-komunikacyjny co.mysli.pies x strefa.psiego.porozumienia
Schedule
Thu, 23 Apr, 2026 at 09:00 am to Sun, 26 Apr, 2026 at 05:00 pm
UTC+02:00Location
DOG TOK - Szkoleniowy Raj | Poznan, WP
Advertisement
Termin: 23-26 kwietnia (czwartek - niedziela)Lokalizacja: DOG TOK - Szkoleniowy Raj, Bure 6, 62-250 Czerniejewo
Prowadzący: Małgorzata Bartkiewicz, Anna Olek, Paulina Figlarek
1. Cena uczestnictwa:
2200zł uczestnik z psem
1500zł osoba towarzysząca bez psa
W każdej z opcji:
nocleg w domku w pokoju dwuosobowym
1 łazienka w domku przypada na 2 pokoje
pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja + ciągły dostęp do herbaty i kawy)
uczestnictwo we wszystkich zajęciach (opis poniżej)
wynajem ośrodka na wyłączność
Jeden pokój = jeden uczestnik z psem + dla chętnych osoba towarzysząca bez psa.
W przypadku braku osoby towarzyszącej, cały pokój jest dla Was.
2. Opis wydarzenia:
Tropienie użytkowe w praktyce od podstaw oraz dla grup średnio-zaawansowanych (poziom trudności dostosowany indywidualnie) wraz z aktywnym pozorowaniem innym zespołom tropieniowym,
zajęcia praktyczne pracy linką na śladzie,
zajęcia komunikacyjne psów - na placu, w terenie, w parach i w grupach - według odpowiednio dobranych zespołów,
po godzinach zajęcia interaktywne w luźnej nie-wykładowej formie: sesje tematyczne, analizy filmów, dyskusje, zabawy i Q&A na prawie każdy temat 🙂
wieczorek integracyjny,
dodatkowa atrakcja niespodzianka aby urozmaicić czas - szczegóły na miejscu.
3. Zapraszamy serdecznie opiekunów, którym marzy się:
Wyjątkowa przygoda z ich psiakiem,
zrobienie czegoś ekstra w grupie ludzi i psów, w otoczeniu pięknej natury,
podjęcie aktywności z psem, które przyczynią się do jeszcze lepszego wzajemnego zrozumienia i pogłębienia relacji,
poznanie nowych psiarzy ,
spędzenie czasu w pozytywnie psio-zakręconym towarzystwie,
zdobycie nowych: wiedzy i doświadczeń,
zabawa, relaks i leniuchowanie (na to też znajdzie się czas 🙂)
4. Aby zapisać się na obóz, prosimy o wypełnienie zgłoszenia w linku: https://forms.gle/Skcjaq8HC6XK87QDA
start zapisów 15.02.26 o godz. 19:00 (wtedy link będzie aktywny)
5. Liczba miejsc jest ograniczona. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli będą dostępne wolne miejsca, maksymalnie w ciągu 7 dni od wysłania formularza otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem wstępnego wpisu na listę uczestników. W wiadomości znajdziesz także wszystkie potrzebne informacje o kolejnych krokach, które pozwolą spokojnie dokończyć rezerwację miejsca.
6. Regulamin wydarzenia do wglądu w tym linku: Regulamin obozu Dog Tok 23-26.04.2026
7. Ważne:
Ze względu na specyfikę obozu, Twój pies będzie musiał na krótkie okresy zostawać sam w pokoju (np. podczas posiłków czy zajęć przeznaczonych dla samych opiekunów). Jeśli Twój pies cierpi na lęk separacyjny, rozwiązaniem może być uczestnictwo w obozie drugiego opiekuna. Jeśli planujesz przyjechać bez osoby towarzyszącej, napisz o tym proszę w polu "Czy chcesz napisać coś jeszcze na temat swojego psa?" - może uda nam się znaleźć rozwiązanie.
Advertisement
Where is it happening?
DOG TOK - Szkoleniowy Raj, Poznan, PolandEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.



















