NŐI CSOPORT 🌷 Archetípusok és Női fájdalmak oldása, Gyógyítása 🌹 Családállítás női körben

Schedule

Sat Dec 20 2025 at 09:00 am to 07:00 pm

UTC+01:00

Location

A G H O R A Szellemi Közpomt | Budapest, BU

Advertisement
Tematikus nap, csak nőknek!
A női csoportok energiája egyszerre puha, lágy, finom, bensőséges, és mégis, erős, mély, és megtartó. Kimondottan a női lét sérülésének gyógyításával foglalkozunk egy teljes napon át:
✨ saját életed nehézségeivel, női felmenőid traumáival, előző női inkarnációid fájdalmaival dolgozhatsz, hogy végre elengedd, megengedd, átengedd, hogy aztán tisztuljon, oldódjon, átíródjon;
✨ női sort állítunk, hogy tudatosíthasd az Ajándékaidat, hisz: nem csak nehézségeket örököltél meg az Őseidtől, hanem képességeket és Erőket is, melyekről azonban sokszor nem tudunk.
🌹 lesz lágy mozgás és tánc, mert a női idegrendszered megnyugszik az áramlásban, érintésben, mosolyban és dallamban, a női lelked pedig kisimul és megpihen a női közösség biztonságos, szeretetteljes terében
✨ lesz Meditáció, ami utat mutat és segít, hogyan érezd a Méhed, hogyan kapcsolódj vele úgy, hogy halld a szavát, és hogyan kösd őt össze a szíveddel 💖
✨ lesz női tea és süti 🥰🌸 a testnek, az érzékeknek, és
✨ párologni fognak minőségi, tiszta, doTERRA illóolajok az érzéki illatokért.
Gyere olyan ruhában, amiben igazán nőnek érzed magad, esetleg máshol nem mered felvenni; de hozhatsz magaddal átöltözni valót is, mert elképzelhető, hogy a folyamataid során változol, és ahogy változol belül, úgy fog jól esni változni kívül is 🤍🌸
Hívlak, hogy gyere, akkor is, ha jó érzés a női lét, de akkor is, ha már a gondolattól is szorongsz vagy rosszul vagy, hogy nők közt leszel, női ruhát veszel fel, ha azt érzed, Neked az egész nőiség mint olyan, teher és nehéz és kínlódás.
Néhány téma ötlet:
- ha fáj a menstruáció
- ha tabu a szex
- ha nem tudod élni a gyönyört
- ha nehézséged / elakadásod van a szerelemben, párkapcsolatban
- ha terhelt és nehéz a viszonyod az édesanyáddal és / vagy más nőkkel
- … vagy a saját anyaságoddal
- … esetleg a férfiakkal :)
- ha úgy érzed, mindig küzdened kell és erősnek lenned, mert mindig te oldasz meg mindent
- ha nehezen fejezed ki az érzéseidet
- ha nem mered kifejezni az igényeidet, ha nem mersz NEM-et mondani
- ha nem jön össze a baba
- ha súlyproblémáid vannak
- ha nem tudod feldolgozni a szülésélményed;
- ha nem tudod feldolgozni, hogy elveszítettél valaki fontosat;
- ha úgy érzed, nem éled Azt a Nőt, Aki valójában Te vagy,
- és bármi és minden, ami jelenleg Téged foglalkoztat, Neked nehéz, és jól esne benne segítséget kérni 🧚‍♀️🙌
6 témahozót és 10 képviselőt tudok fogadni erre a napra.
Szeretettel várlak,
Anna Rose
***************************
2010 óta aktívan dolgozom együtt a Mezővel, mostanra pedig elválaszthatatlanul áramlik keresztül mindenen és mindenkin az információ. Az Abszolút Igazság és a Valóság mindig ott van, ahol Erő van. Amíg ragaszkodunk saját igazságainkhoz, könnyen benne ragadunk a megoldatlanságainkban, hisz problémáink gyökerét - és megoldását is a meglévő hitrendszereinken keresztül keressük - és gondoljuk. Azonban Életünk és Lelkünk ciklikusan fejlődő világában a változás is csak a megszokott komfortzóna elhagyásán túl indulhat el, amihez elkötelezettség és bátorság szükséges. Ha a Döntés megszületett, akkor a Lélek is megérett a gyógyulásra, a Téma pedig a Valódi Igazság megmutatkozására.
A csoport ereje, a Szellemi vezetők és Segítők szerepe, a Lélek bölcsessége és a korszakváltás okozta (akár hirtelen és spontán bekövetkező) magasabb tudatállapotok hatására az állítások sokkal intenzívebbek mint valaha, az integrálódás gyors, sokszor azonnali.
A klasszikus Hellingeri módszerre épülve, az állítások során dolgozunk továbbá lélekmozgásos terápiával, test- és érintésterápiával, születésterápiával, gyógyító zenével, transzlégzéssel, nyolcas csakrás meditációval és érzelmi oldást segítő technikákkal, virágterápiával és dOTERRA olajokkal.
9-kor kezdünk és körülbelül 18.00-, legkésőbb 19.00 órakor végzünk. Ebédszünetet és kisebb szüneteket is tartunk, ebédet tudsz hozni magadnak, van hűtő és mikró is, de lehet rendelni is, illetve szomszédban a SPAR.
Állítóknak 50.000 Ft, Segítőknek 25.000 Ft a részvétel.
Bejelentkezés szükséges!
[email protected]
0670-436-0076w
Advertisement

Where is it happening?

A G H O R A Szellemi Közpomt, Zichy Péter utca 54. ,Budakeszi, Budapest, Hungary

Event Location & Nearby Stays:

Icon
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Anna Rose Vil\u00e1ga

Host or Publisher Anna Rose Világa

Ask AI if this event suits you:

Discover More Events in Budapest

Stravinsky \u00e9s Bach
Fri, 19 Dec at 07:30 pm Stravinsky és Bach

Pesti Vigadó

MUSIC ENTERTAINMENT
Mujahid Zolt\u00e1n & Group'N'Swing Kar\u00e1csonyi Nagykoncert
Fri, 19 Dec at 08:00 pm Mujahid Zoltán & Group'N'Swing Karácsonyi Nagykoncert

MOMkult

MUSIC ENTERTAINMENT
Unreal @Arzen\u00e1l Budapest
Fri, 19 Dec at 10:00 pm Unreal @Arzenál Budapest

Arzenál

Postpunk Lovers \/ MetroKlub \/ Xmas 25.
Fri, 19 Dec at 10:00 pm Postpunk Lovers / MetroKlub / Xmas 25.

Metro Club Theatre

ENTERTAINMENT PARTIES
Pure Lust & AkvaWaves pres.: ADAM TEN\t\t
Fri, 19 Dec at 11:30 pm Pure Lust & AkvaWaves pres.: ADAM TEN

12 Erzsébet tér, Budapest, Hungary, 1051

MUSIC ENTERTAINMENT
Di\u00f3t\u00f6r\u0151 - Marika \u00e1lma
Sat, 20 Dec at 09:30 am Diótörő - Marika álma

Kőrösi Kulturális Központ

T\u00e9lap\u00f3 \u00e9s az ez\u00fcst mack\u00f3-b\u00e1bj\u00e1t\u00e9k
Sat, 20 Dec at 10:00 am Télapó és az ezüst mackó-bábjáték

TEMI Fővárosi Művelődési Háza

Di\u00f3t\u00f6r\u0151 - Klasszikus mese-t\u00e1nc-show, \u00fajragondolva
Sat, 20 Dec at 10:30 am Diótörő - Klasszikus mese-tánc-show, újragondolva

Csörsz utca 18., Budapest, Hungary, 1124

Gryllus Vilmos: T\u00e9li koncert
Sat, 20 Dec at 10:30 am Gryllus Vilmos: Téli koncert

Budapest Jazz Club

CONCERTS MUSIC
11. Forralt bor fut\u00e1s
Sat, 20 Dec at 11:00 am 11. Forralt bor futás

Pesterzsébeti Futóklub

What's Happening Next in Budapest?

Discover Budapest Events