Nitzan Laster, muziek voor cello solo

Schedule

Sun, 21 Jun, 2026 at 03:00 pm

UTC+02:00
Location

Torenlaan 38, 3701 VK Zeist, Netherlands | Zeist, UT

Advertisement
'Dancing between the holy and the profane', solowerken van Bach, Cassadó en Kodály, gespeeld door cellist Nitzan Laster.
Nitzan Laster kreeg zijn eerste cellolessen van Shmuel Magen in Jeruzalem, toen hij zeven jaar was. Al snel bracht zijn leraar Magen hem in aanraking met de cellosuites van Bach. Sinds die dag nemen ze een centrale plaats in in zijn artistieke ontwikkeling.
Hij studeerde onder meer aan het Conservatoire National Supérieur in Parijs, en stond wereldwijd op grote podia. Hij speelt bij het Nederlands Philharmonisch en geeft wereldwijd masterclasses en soloconcerten. Nitzan bespeelt een cello uit 1740, gemaakt door Andrea Castagneri.
Advertisement

Where is it happening?

Torenlaan 38, 3701 VK Zeist, Netherlands, Torenlaan 38, 3701 VK Zeist, Nederland, Zeist, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
TorenlaanTheater
Host or PublisherTorenlaanTheater

Ask AI if this event suits you