NARCISMUS & APLIKOVANÁ TFP | Yeomans & Valenciano
Schedule
Mon, 08 Jun, 2026 at 09:00 am to Tue, 09 Jun, 2026 at 05:00 pm
UTC+02:00Location
Školicí středisko Marianeum, Máchova 7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady | Prague, PR
Advertisement
Dvoudenní vzdělávací akce s předními mezinárodními odborníky na léčbu narcistické poruchy osobnosti.📅 8.–9. června 2026 | Praha
🎧 Simultánní tlumočení
💻 Možnost online účasti
⚠️ Prezenční místa limitována – uzávěrka přihlášek 31. 3. 2026 Přihlášky budou přijímány v pořadí, v jakém přijdou na uvedený e-mail. Po naplnění kapacity bude ostatním přihlášeným nabídnuta online účast. O tomto faktu budete informováni emailem
Přednášející:
👤 Prof. Frank Yeomans, MD, PhD (Cornell, Columbia University) - prezident International Society of TFP, blízký spolupracovník Otto F. Kernberga, jeden z předních světových odborníků na léčbu narcistické poruchy osobnosti.
👤 Luis Valenciano, MD (Murcia, Španělsko) - předseda výboru pro výcvik a vzdělávání ISTFP, uznávaný expert na supervizi TFP a mikroanalýzu úvodních fází terapeutického sezení.
Zaměření: praktické aplikace TFP principů v práci s narcistickými pacienty - v krátkém i dlouhodobém kontaktu, i bez plného TFP výcviku.
👉 Všechny detaily najdete v přiloženém letáku a na webu níže.
WEB VZDĚLÁVACÍ AKCE:
www.cspap.cz/cause/narcismus-a-aplikovana-transference-focused-psychotherapy-tfp/
Pořádá: Pracovní skupina pro TFP při ČSPAP
Advertisement
Where is it happening?
Školicí středisko Marianeum, Máchova 7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, Máchova 1122/2, 120 00 Praha, Česko, Prague, Czech RepublicEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.



















