Mikromusic „Nie umiem tańczyć tour-ciąg dalszy”! / 7 marca, godz. 19:00 / BOK, van Gogha 1
Schedule
Sat, 07 Mar, 2026 at 07:00 pm
UTC+01:00Location
ulica Vincenta Van Gogha 1, 03-188 Białołęka, Polska | Lomianki, MZ
📆 DATA: 7 marca (sobota) godz. 19:00
📍 MIEJSCE: BOK, van Gogha 1
🎟️ BILETY: https://iframe18.biletyna.pl/event/view/id/625282
🛎 Przy sprzedaży biletów uwzględniamy zniżkę na kartę dużej rodziny (KDR). Do wydarzenia organizowany jest WzR (obowiązują wcześniejsze zapisy).
🔎 Więcej informacji: https://bok.waw.pl/wydarzenia/mikromusic-
Wyjątkowy album równa się wyjątkowe koncerty. „Nie umiem tańczyć tour” to naturalne przedłużenie muzycznego świata najnowszej płyty Mikromusic i zaproszenie do doświadczenia jej na żywo. Dla koneserów awangardowego polskiego popu – obecność obowiązkowa.
Liryczna wrażliwość i delikatny pop idą tu w parze z autorskimi rozwiązaniami zespołu. Eteryczny, hipnotyzujący wokal Natalii Grosiak oraz bogate instrumentarium, które już w wersji studyjnej wywołuje ciarki, na scenie nabierają jeszcze większej mocy. Koncerty Mikromusic to prawdziwa uczta emocji i brzmień.
Album „Nie umiem tańczyć”, wydany 24 stycznia 2025 roku – niemal pięć lat po świetnie przyjętej „Kraksie” – otwiera nowy rozdział w historii zespołu. Podczas koncertów publiczność po raz pierwszy słyszy na żywo nowe utwory, m.in. „Wkurzasz mnie”, „Nie biłeś się nigdy o mnie” oraz ekosingiel „Jestem rzeką”, nagrany we współpracy z Belą Komoszyńską, Bovską i Marceliną. Nie brakuje też doskonale znanych hitów, które spajają nową erę Mikromusic z ich wcześniejszą twórczością.
Mikromusic to jeden z najważniejszych zespołów polskiego avant popu i art popu. W ich muzyce słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. w Japonii, Irlandii i na Litwie. W 2020 roku zostali uhonorowani Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka”.
#koncert #koncerty #koncertywarszawa #muzykanażywo #mikromusic #białołęckiośrodekkultury #białołęka
Where is it happening?
ulica Vincenta Van Gogha 1, 03-188 Białołęka, Polska, ulica Vincenta Van Gogha 1, 03-188 Białołęka, Polska, Lomianki, PolandEvent Location & Nearby Stays:
















