Klasyk ze Smakiem Vol. 2
Advertisement
🍔KLASYK ZE SMAKIEM VOL. 2! ☕️🍰
Sezon 2026 w pełni, a to oznacza, że czas na kolejną edycję tego, co zapoczątkowaliśmy w zeszłym sezonie! Z wielką przyjemnością zapraszamy na drugą edycję spotkania pod tytułem Klasyk ze Smakiem😍😋 które w zeszłym roku cieszyło się Waszym dużym uznaniem!🏎️💨
To zdecydowanie inna forma spędzania wspólnego czasu niż zazwyczaj😆 Chcemy połączyć naszą motoryzacyjną pasję z pysznym jedzeniem, dobrą kawą, herbatą i świetnymi rozmowami w super atmosferze!😁😍 To doskonała okazja, aby na luzie pogadać o naszych maszynach i po prostu dobrze zjeść.🥞🧃🍗
📅 Data: 05.07.2026
⌚️ Godzina: 15:00
📍 Miejsce: Restauracja Na Uboczu, ulica Janiny Smoleńskiej ps. "Jachna" 13 oraz parking wzdłuż drogi
🙂Dla wszystkich chętnych mamy zarezerwowaną salę w restauracji Na Uboczu, gdzie będzie można spokojnie usiąść, przejrzeć menu i zamówić coś smacznego.🥗🍰 Miejsce jest przez nas sprawdzone, jedzenie jest genialne i gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziecie – a sprawność kuchni będzie lepsza niż podczas zeszłej edycji!😉👨🍳🔥
Forma spotkania jest całkowicie niezobowiązująca – każdy uczestniczy w taki sposób, na jaki ma ochotę (kawka, deser, obiad czy po prostu pogaduchy przy autach). Wybór należy do Was! 😊🙏
📝 CO DALEJ?
Na dniach udostępnimy dedykowane menu, które restauracja przygotuje specjalnie na tę okazję dla naszej grupy! ❤️👍
Rezerwujcie czas, szykujcie swoje klasyki i youngtimery, bo to będzie niesamowicie pyszne popołudnie!👌🫡
Do zobaczenia i smacznego! 😉👋🏁
POWERED BY JULA 🛠️✨
#KlasycznySzczecin #KlasykZeSmakiem #Vol2 #RestauracjaNaUboczu #SpotkaniePasjonatów #Motoryzacja #Youngtimer #Oldtimer #Szczecin #Pasja #Jula #JulaPolska #JulaSzczecin #PoweredByJula #MojaJula #CarCommunity #Automotive #SzczecinskaMotoryzacja #KlasycznaEkipa
Sezon 2026 w pełni, a to oznacza, że czas na kolejną edycję tego, co zapoczątkowaliśmy w zeszłym sezonie! Z wielką przyjemnością zapraszamy na drugą edycję spotkania pod tytułem Klasyk ze Smakiem😍😋 które w zeszłym roku cieszyło się Waszym dużym uznaniem!🏎️💨
To zdecydowanie inna forma spędzania wspólnego czasu niż zazwyczaj😆 Chcemy połączyć naszą motoryzacyjną pasję z pysznym jedzeniem, dobrą kawą, herbatą i świetnymi rozmowami w super atmosferze!😁😍 To doskonała okazja, aby na luzie pogadać o naszych maszynach i po prostu dobrze zjeść.🥞🧃🍗
📅 Data: 05.07.2026
⌚️ Godzina: 15:00
📍 Miejsce: Restauracja Na Uboczu, ulica Janiny Smoleńskiej ps. "Jachna" 13 oraz parking wzdłuż drogi
🙂Dla wszystkich chętnych mamy zarezerwowaną salę w restauracji Na Uboczu, gdzie będzie można spokojnie usiąść, przejrzeć menu i zamówić coś smacznego.🥗🍰 Miejsce jest przez nas sprawdzone, jedzenie jest genialne i gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziecie – a sprawność kuchni będzie lepsza niż podczas zeszłej edycji!😉👨🍳🔥
Forma spotkania jest całkowicie niezobowiązująca – każdy uczestniczy w taki sposób, na jaki ma ochotę (kawka, deser, obiad czy po prostu pogaduchy przy autach). Wybór należy do Was! 😊🙏
📝 CO DALEJ?
Na dniach udostępnimy dedykowane menu, które restauracja przygotuje specjalnie na tę okazję dla naszej grupy! ❤️👍
Rezerwujcie czas, szykujcie swoje klasyki i youngtimery, bo to będzie niesamowicie pyszne popołudnie!👌🫡
Do zobaczenia i smacznego! 😉👋🏁
POWERED BY JULA 🛠️✨
#KlasycznySzczecin #KlasykZeSmakiem #Vol2 #RestauracjaNaUboczu #SpotkaniePasjonatów #Motoryzacja #Youngtimer #Oldtimer #Szczecin #Pasja #Jula #JulaPolska #JulaSzczecin #PoweredByJula #MojaJula #CarCommunity #Automotive #SzczecinskaMotoryzacja #KlasycznaEkipa
Advertisement
Where is it happening?
Restauracja Na Uboczu, Janiny Smoleńskiej 13,Szczecin, Poland
Event Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Host or PublisherKlasyczny Szczecin











