Kings & Queens - Mannen- & Vrouwencirkel

Schedule

Wed Jan 21 2026 at 07:30 pm to 10:00 pm

UTC+01:00

Location

De Verwondering | Apeldoorn, GE

Advertisement
Je bent van harte uitgenodigd voor deze 3e editie van Kings & Queens - Mannen- & Vrouwencirkel op woensdag 21 januari.
Dit is een cirkel voor mannen, vrouwen én stellen. Het is NIET gericht op relateren, maar het kan je daar wel in ondersteunen 😉𝗞𝗶𝗻𝗴𝘀 & 𝗤𝘂𝗲𝗲𝗻𝘀 𝗶𝘀 𝗲𝗲𝗻 𝗽𝗹𝗲𝗸 𝘄𝗮𝗮𝗿 𝗺𝗮𝗻𝗻𝗲𝗻 𝗲𝗻 𝘃𝗿𝗼𝘂𝘄𝗲𝗻 𝗸𝘂𝗻𝗻𝗲𝗻 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗻𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗯𝗲𝗹𝗶𝗰𝗵𝗮𝗮𝗺𝗱 𝗯𝗲𝘄𝘂𝘀𝘁𝘇𝗶𝗷𝗻𝘀𝘄𝗲𝗿𝗸.
Waarom deze cirkel?
Het is tijd dat we samenkomen. Mannen én vrouwen.
Het is tijd dat we elkaar opnieuw leren ontmoeten. Met het hoofd helder, het hart open en het bekken als veilig fundament.
Want sommige wonden, verlangens of schaduwkanten laten zich pas zien in de dynamiek tussen mannen en vrouwen. Wanneer we elkaar (in veiligheid) ontmoeten en samen bereid zijn te kijken en voelen waar het nog schuurt en wringt. Precies dáár ontstaat een kans tot diep helend bewustzijnswerk.
En ja, ook het afzonderlijke pad is essentieel. Er is nog zoveel ruimte voor vrouwen om zich veilig, gedragen en bekrachtigd te voelen in de bedding van sisterhood en er is nog genoeg werk te doen voor mannen om zich te herinneren wie ze werkelijk zijn in hun stevigheid, hun gevoelswereld en hun waarheid.
We juichen dit afzonderlijke mannen- en vrouwenwerk toe én voelen dat het tijd is voor de ontmoeting tussen beiden. Voor de terugkeer van de koning en koningin. Voor het herinneren van het heilige huwelijk in onszelf en in relatie tot de ander.
Vanuit een missie die wij -Daniël en Marleen- diep voelen en uitdragen, hebben we daarom een plek gecreëerd waar mannen en vrouwen (niet persé stellen!) elkaar kunnen ontmoeten om samen te leren werken met:
• het herstellen van veiligheid in het lichaam
• de dynamiek tussen controle en overgave
• het openen van een hart dat zichzelf heeft moeten beschermen
• het dragen van verantwoordelijkheid zónder te verharden
• de angst voor intimiteit én de hunkering naar echte verbinding
• het herkennen van oude overlevingsstrategieën in contact
Wil jij in je lijf ervaren hoe het is als het mannelijke en het vrouwelijke werkelijk samenkomen?
Hoe dynamieken voelbaar worden en je veilig en liefdevol wordt gespiegeld? Wil jij steviger wortelen in jouw zachtheid en kracht, in jouw voelen en richting en in jouw ontvangen en dragen?
Kom dan naar onze Kings & Queens cirkel die eens per kwartaal zal plaatsvinden (nogmaals: geschikt voor singles én stellen). Het is NIET gericht op relateren, maar het kan je daar wel in ondersteunen.
We werken met krachtige en transformerende werkvormen zoals ademwerk, lichaamswerk, sharing, inquiry, rituelen en opstellingen. Ervaring hiermee is niet nodig om te kunnen deelnemen. Je bent van harte welkom met jouw open hart en een nieuwsgierige blik.
Er zijn 2 budgettickets beschikbaar. Lichter voor je portemonnee, even krachtig voor je ziel. We werken op basis van vertrouwen: jij kiest het ticket dat in lijn is met jouw hart én je huidige draagkracht.
Tot dan!
Liefs Daniël (Viking Spirit) & Marleen (Magical Badass)
Advertisement

Where is it happening?

De Verwondering, Lochemsestraat 7A, 7396 PJ Terwolde, Nederland, Apeldoorn, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Icon
Know what’s Happening Next — before everyone else does.

Ask AI if this event suits you:

Discover More Events in Apeldoorn

Singlerelease-party
Sat, 24 Jan at 09:00 pm Singlerelease-party

Puik Bieren

PARTIES ENTERTAINMENT
\u2606LATIN-X-PLOSION\u2606 2 Area's || Salsa & Bachata \/\/ Kizomba
Sat, 24 Jan at 09:00 pm ☆LATIN-X-PLOSION☆ 2 Area's || Salsa & Bachata // Kizomba

Wensink DanceMasters

DANCE ENTERTAINMENT
MAHLE SMART TRAINING - Apeldoorn
Fri, 30 Jan at 09:00 am MAHLE SMART TRAINING - Apeldoorn

Omnisport Apeldoorn

WORKSHOPS
Centraal Beheer Night Run
Fri, 30 Jan at 07:00 pm Centraal Beheer Night Run

Marktplein 1, 7311 LG Apeldoorn, Nederland

CBMC Nieuwjaarsbijeenkomst Midden | met Jonathan Nolan
Thu, 15 Jan at 07:00 pm CBMC Nieuwjaarsbijeenkomst Midden | met Jonathan Nolan

Broekhuis Peugeot Apeldoorn

Kings & Queens - Mannen- & Vrouwencirkel
Wed, 21 Jan at 07:30 pm Kings & Queens - Mannen- & Vrouwencirkel

De Verwondering

BUSINESS
Coffee & Dresscode - Paleis t Loo
Tue, 03 Mar at 10:30 am Coffee & Dresscode - Paleis t Loo

Paleis Het Loo

HEALTH-WELLNESS MEETUPS
Datums 2026 Leylijnen Wandelbezoeken
Sat, 25 Apr at 02:00 pm Datums 2026 Leylijnen Wandelbezoeken

Twente/Salland/Gelderland

What's Happening Next in Apeldoorn?

Discover Apeldoorn Events