Kerámia Workshop és Kikapcs Jóga

Schedule

Sun, 23 Aug, 2026 at 11:30 am

UTC+02:00
Location

Dugattyús | Budapest, BU

Advertisement
Gyertek augusztus 23-án jógázni és/vagy agyagozni a Dugattyúsba, ahol finom ételek és italok mellett kapcsolódhattok ki.
🧘🏼‍♀️Jóga kb 11:30-tól
A jógán könnyed mozdulatokkal, egy kis légzőgyakorlattal és ellazító meditációval készülünk nektek. A hangsúly a befelé figyelésen és a testi-lelki feltöltődésen lesz. Ehhez légyszi hozzatok magatokkal jógamatracot.
🍶Kerámia workshop kb 13:00-tól
A kerámia workshop teljesen kezdőbarát, minden szükséges eszközt és anyagot biztosítunk. Bármit készíthettek, helyben ki is festhetitek. Mindent kétszer kell majd kiégetni, így mire megkapjátok az elkészült tárgyakat nagyjából 6-8 hét lesz. Jelenleg nem saját kemencével, hanem bérégetéssel dolgozom, ezért sajnos nem tudok felelősséget vállalni az égetés során esetlegesen keletkezett sérülésekért.
A két részre lehet egyben és külön-külön is jelentkezni, a részvétel regisztrációhoz kötött: https://forms.gle/qZg78LHPojXXLpe37
Advertisement

Where is it happening?

Dugattyús, Margit körút 15-17.,Budapest, Hungary

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
T\u00f6k\u00e9letlen
Host or PublisherTökéletlen

Ask AI if this event suits you