Jak rzucić pracę i wyjechać w podróż dookoła świata?
Schedule
Thu, 16 Apr, 2026 at 07:00 pm
UTC+02:00Location
71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca, 02-644 Mokotów, Poland | Warsaw, MZ
Wpadnijcie na prelekcję, w ramach której odpowiemy na kilka pytań:
- jak ogarnąć roczny wyjazd dookoła świata pracując w korpo?
- jak się przygotować do tak długiej podróży?
- ile kosztuje roczne jeżdżenie po świecie?
- gdzie można znaleźć polski koniec świata i dlaczego przypomina Irlandię?
- gdzie jechać, jeśli chce się ominąć tłumy turystów z Instagrama?
- do których krajów spośród 26 odwiedzonych chcielibyśmy wracać bez przerwy?
Do zobaczenia!
Wiktoria & Michał
IG: zycie_na_gapie
✈️ Jak wziąć udział w spotkaniu podróżniczym?
W dniu wydarzenia możecie od razu zamówić coś przy barze albo – jeśli wolicie zacząć konsumpcję po prelekcji – kupić Voucher Podróżnika za 10 zł.
Cała kwota z vouchera jest do wykorzystania w barze – na co tylko macie ochotę ☕🍰 Voucher możecie zrealizować przed lub po spotkaniu.
Jeśli wybierzecie coś droższego – bez problemu dopłacicie dowolną formą płatności. Jeśli wybór będzie tańszy, różnica nie podlega zwrotowi.
📌 Chcesz mieć pewne miejsce? Zrób rezerwację!
Napisz do nas na FB (priv) albo zadzwoń 📞 W dniu spotkania przyjdź punktualnie i kup przy barze Voucher Podróżnika – rezerwacja za 25 zł.
Tak jak wyżej – cała kwota jest do wykorzystania w barze tego samego dnia, przed lub po slajdowisku.
Dopłaty można zrobić dowolną formą płatności.
Where is it happening?
71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca, 02-644 Mokotów, Poland, ulica Antoniego Edwarda Odyńca 71, 02-644 Mokotów, Polska, Warsaw, PolandEvent Location & Nearby Stays:













![New Balance Run Club - Agrykola [wtorki]](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czQvYmFubmVycy9kYTQ4NDMxNzY2MWMwYjhlYzk0OWViNDM5ZTY2NGZlYTI3ODM2MzgxMGY0MmM1M2JlZmNkMDY5Zjk3MTcxZGE0LXJpbWctdzEyMDAtaDY3NS1kY2Y3ZjdmNy1nbWlyP3Y9MTc3NTA5NzcxMA.avif)





