Herfstmiddagwandeling op 15 nov om 14.00 in Broekpolder Vlaardingen
About this Event
Herfstwandeling in de Broekpolder
Is de herfst ook jouw favoriete seizoen? Wanneer de bladeren langzaam verkleuren verandert de Broekpolder in een levend schilderij. Bij elke stap hoor je het zachte geknisper van gevallen bladeren onder je schoenen. De lucht wordt koeler, frisser – je ademt die typische, kruidige herfstgeur in: een mengeling van natte aarde, bladeren en hout. Een teken dat de natuur zich opmaakt voor de winter. Vogels laten zich nog horen en het zachte zonlicht breekt gefilterd door het bladerdak heen. In deze tijd van het jaar is een wandeling door het bos een ervaring voor al je zintuigen.
Op zondagmiddag om 14.00 uur start een herfstwandeling van twee uur door de Broekpolder, onder begeleiding van een ervaren gids. Wandel mee en geniet van de herfst in de Broekpolder en elkaar ontmoeten in de buitenlucht.
De wandeling start vanaf de picknicktafels in het Klauterwoud tegenover Adventure Vlaardingen, Watersportweg 21 en duurt ongeveer 2 uur. Neem je verrekijker mee!
Foto Mark Roestenburg, Federatie Broekpolder
Agenda
🕑: 02:00 PM - 04:00 PM
`Herfstmiddagwandeling Broekpolder Vlaardingen 15 november 2026
Where is it happening?
Event Location & Nearby Stays:
EUR 4.49






