Dżem z Elektronów House&Techno Live Act

Schedule

Sat, 18 Oct, 2025 at 09:00 pm

UTC+02:00

Location

Czudner Spot | Gdansk, PM

Advertisement
Dżem z Elektronów to cykl imprez promujących Polskich Artystów i Producentów Muzyki Elektronicznej, granej na żywo z samplerów, syntezatorów, etc. - muzyki improwizowanej, co daje jej niepowtarzalny klimat i atmosferę. Na imprezie będzie można usłyszeć takie Gatunki muzyczne jak House, Progressive House, Techno, Meldoic Techno czy Drum and Bass wykonywane na żywo.
Na drugą edycje Dżem z Elektronów, która odbędzie się w Klubie Czudner Spot w dniu 18.10.2025, udało mi się zaprosić naprawdę świetnych artystów i producentów muzycznych z Polski, którzy stworzą ten pyszny Dżem w składzie:
1.Hypothesis
Dwaj specjaliści od elektronicznego rodeo, czyli Filip oraz Beniamin, tworzący wyborny projekt Hypothesis. Ci dwaj malarze dźwięków znają się od dziecka. Obaj od zawsze grali na instrumentach, a muzyka jest ważną częścią ich życia. W pewnym momencie wspólne upodobania muzyczne skierowały ich w kierunku muzyki elektronicznej. Wspólna przygoda z elektroniką zaczęła się na przełomie 2017/18 roku od kolektywu Dżem z Elektronów. Szybko polubili ogrom sprzętowych możliwości i nieziemską moc płynącą z grania na syntezatorach. W 2019 roku zagrali swój debiutancki live w nie istniejącym już olsztyńskim klubie Pijana Czapla. Od tamtej pory zobaczyć ich można było na licznych imprezach klubowych rozgrywających się na terenie Olsztyna. Współtworzą kolektyw Dżem z Elektronów, ściągając do miasta taneczne live acty podczas cyklicznych imprez o nazwie Uncertainty Principle. Obecnie muzyka, którą tworzą osobno na każdy live ślizga się po wielu gatunkach muzyki elektronicznej, jednak najbliżej jej do IDM. Dużo improwizują, dbając o unikatowy charakter każdego ze swoich występów.
https://www.facebook.com/hypothesis2137
2.Gleba&Andromeda
Andromeda & Gleba to projekt muzyczny powstały z twórczej współpracy Aleksandry Andromedy oraz Bogusława Gleby Buczyńskiego – artystów związanych z olsztyńską sceną muzyczną. Duet eksploruje przestrzeń pomiędzy elektroniką a poetyckim słowem, łącząc hipnotyczny puls deep house’u z subtelnością poezji śpiewanej. Ich muzyka tworzy transowy, a zarazem poruszający świat dźwięków, który balansuje między intymnością a taneczną energią.
Prezentujemy pierwszy utwór z mini albumu:
⭐"Maki" - Andromeda & Gleba⭐

Andromeda ig: https://www.instagram.com/aleksandraandromeda?igsh=MWE2MmFybWo2c2d6eQ==
Andromeda fb:
https://www.facebook.com/share/16LUceyr2u/
Gleba ig: https://www.instagram.com/glebachleba/
3.Mortal

https://www.youtube.com/@mortaljs
https://www.facebook.com/MortalJanuszSzwarc
4.Rafa'EL
Dj, live performer i producent muzyczny ze sceną elektroniczną związany od 2008 roku. Założyciel wydawnictwa Northern Lights Music, regularnie wydający muzykę w topowych label'ach. Rafała pasją jest progressive house, jego dwie audycje muzyczne SINGULARITY oraz INFUSION, które regularnie pojawiają się na falach radia Frisky.fm oraz PROTON Radio, zebrały już nie małą rzeszę fanów na całym globie. Live act w LABie będzie premierowy, dotąd nigdzie nie słyszany, jego pierwszy live odbił się szerokim echem. Na koncie ma ponad 190 utworów wydanych w takich markowych oficynach jak Hoomidaas Records należącej do samego Armena Miran'a, ICONYC czy Afterglow. Supportowany przez pionierów prgsv house'u samego Guy J, Hernan Cattaneo i wielu innych tego pokroju.

http://www.soundcloud.com/rafael-music
https://www.facebook.com/RafaELMusicOFC
5.Klar Kinelis
Klar Kinelis to pseudonim artystyczny warszawskiego producenta i wykonawcy live-act
specjalizującego się w grze na syntezatorach modularnych. Jego muzyka łączy klasyczne techno ze
współczesną surowością, tworząc narrację między instrumentem a przestrzenią. Każdy występ jest
niepowtarzalnym doświadczeniem — wyjątkowym, autentycznie ludzkim i całkowicie oddanym chwili.
Na swojej oficjalnej stronie przedstawia się jako artysta rozmawiający o „miłości do muzyki elektronicznej
głosem syntezatorów”.
Był rezydentem Live Act Bar (2015–2016) oraz Świetlicy (2016–2020). Od 2023 roku prowadzi autorski
projekt LoveAct, promujący artystów grających muzykę elektroniczną wykonywaną na żywo, a rok
później uczestniczył w cyklu Sunday Tea With Electricity. Gościł na scenach takich wydarzeń jak
Sadzimy Techno LAS, Masow czy Warsaw Dance Event. W 2023 roku w wytwórni Trofika Records
ukazał się jego album Sulphur.
https://www.klarkinelis.com/info.html
https://www.facebook.com/klarkinelis
https://on.soundcloud.com/dgSlZq8N7wLSbC9Jog
6.MiH
Te 3 litery można interpretować jako M.ake I.t H.appen, od dluższego czasu Dj, producent, muzyczny samouk. Jego muzyczna przygoda miała już początek we wczesnych latach dziecięcych, kiedy to nieświadomy nawet że jest rejestrowany na taśmie magnetofonowej, wydawał różne dźwięki przy pomocy małego keyboard'a zabawki, które kupili mu jego rodzice. Była to prosta zabawka bez żadnych synth'ów, pad'ów, filtrów, efektów, etc., zabawka która wydawała prosty dźwięk ale taki, że pamięta do dziś.
W szkole średniej zafascynowany podkładami hip-hopowymi, głównie polskim brzmieniem (tym czysty, prawdziwym) postanowił poeksperymentować z tworzeniem własnych podładów na swoim pc, było to pod koniec lat 90tych a początkiem magicznego roku kiedy to wszyscy informatycy gryźli paznokcie oczekiwając na zmianę daty w swoich komputerach na rok 2000. W okolicach początku roku 2002 stwierdził że nie można zamykać się w jednym nurcie muzycznym i zaczął poszukiwania.
Szukał aż w ręce wpadły mu takie krążki
https://www.youtube.com/@mihu84
https://soundcloud.com/mih
https://www.facebook.com/profile.php?id=61556298235663
https://www.mixcloud.com/miH/
7.RFX
To czynny od 20 Lat Dj i Producent muzyczny, multinstrumentalista który nie trzyma sie wyznaczonym standardom czy schematom. Wyznacza swoje własne. Uwielbia Experymentować z każdym z gatunków muzycznych, zaczynajac od Ambient, Chill przez House, Progressive czy Psy Trance Techno i Drum and Bass. Jego Sety czy Live Act są zawsze pełne Energi i Melodii. Twórca wielu Remixów i mixów pod Alias RFX oraz RafiX. Obecnie pracuje nad projektem w klimacie DUB TECHNO który zaprezentuje Live razem z MIH i Undina i Rfx razem na Dżem z Elektronów.
https://www.instagram.com/dj_rfx/
https://soundcloud.com/dj-rafael-g
https://www.youtube.com/@djrfx82
8.YCK
Jacek to doskonały przykład połaczenia Muzyki, Światła i dziwęku oraz Aparycji podczas występu. Doskonały muzyk , Live Performer z Olsztyna który na scenie Elektronicznej jest juz od wiel lat. Jego Muzyka to połaczenie Prodigy z Daft PUNK lub Chemical Brothers, a jego występy są pełne Magji, Energii oraz unikalne w swojim rodzaju. Nie możecie tego przegapić!!!
https://www.facebook.com/yckproject
https://open.spotify.com/album/0iqn0itEVVMKlMNXrw8QMV?si=JEGmWiviSeezTL8TODDs_w

Wstęp Lista FB do 23 - 20zł
po 23 = 40zł
Serdecznie Zapraszamy!
Advertisement

Where is it happening?

Czudner Spot, ulica Łąkowa 33/35, 80-769 Gdańsk, Polska, Gdansk, Poland

Event Location & Nearby Stays:

RFX

Host or Publisher RFX

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Gdansk

Grubson MTV Unplugged \/ Gda\u0144sk \/ NOWA DATA
Sat, 18 Oct at 07:30 pm Grubson MTV Unplugged / Gdańsk / NOWA DATA

Gdański Teatr Szekspirowski

CONCERTS BUSINESS
Gda\u0144sk: Kiedy kota nie ma...
Sat, 18 Oct at 07:30 pm Gdańsk: Kiedy kota nie ma...

Dom Technika NOT Gdańsk

FANGOR Pulsacje \/ GDA\u0143SK \/ SOPOT
Sat, 18 Oct at 08:00 pm FANGOR Pulsacje / GDAŃSK / SOPOT

ERGO ARENA

ART
QBA JANICKI | 18.10.2025 | G. 20:00
Sat, 18 Oct at 08:00 pm QBA JANICKI | 18.10.2025 | G. 20:00

Aleja Grunwaldzka 51 , 80-241 Gdansk, Poland

FESTIVALS ART
Nab\u00f3r uzupe\u0142niaj\u0105cy do Studia Wokalnego UG
Sun, 19 Oct at 12:00 am Nabór uzupełniający do Studia Wokalnego UG

Wita Stwosza 58, 80-952 Gdansk, Poland

ENTERTAINMENT PARTIES
Gry Parkowe na Orientacj\u0119 Stary Che\u0142m
Sun, 19 Oct at 09:30 am Gry Parkowe na Orientację Stary Chełm

Stary Chełm

Pierwszy Rajd Jamnika
Sun, 19 Oct at 10:00 am Pierwszy Rajd Jamnika

Faktoria Pruszcz Gdański

Turniej Warhammer 40.000 - 2x750
Sun, 19 Oct at 10:00 am Turniej Warhammer 40.000 - 2x750

KROLM

PUMP.EXE
Fri, 03 Oct at 10:00 pm PUMP.EXE

Łąkowa 35/38, 80-769 Gdansk, Poland

SOLD OUT: Chet Faker \u2022 Gda\u0144sk
Sat, 11 Oct at 07:00 pm SOLD OUT: Chet Faker • Gdańsk

B90

ENTERTAINMENT CONCERTS
H\u00d6R ON TOUR: GDA\u0143SK | CRACKHOUSE
Sat, 11 Oct at 09:00 pm HÖR ON TOUR: GDAŃSK | CRACKHOUSE

Crackhouse

ART
D\u017cem z Elektron\u00f3w House&Techno Live Act
Sat, 18 Oct at 09:00 pm Dżem z Elektronów House&Techno Live Act

Czudner Spot

PERFORMANCES ENTERTAINMENT
Kasia Mo\u015b \u2013 \u201eWszystko to, czego nie da si\u0119 powiedzie\u0107\u201d
Sat, 31 Jan at 08:00 pm Kasia Moś – „Wszystko to, czego nie da się powiedzieć”

Stary Maneż

CONCERTS ENTERTAINMENT
DON'T LET DADDY KNOW | Poland 2026
Sat, 14 Feb at 07:00 pm DON'T LET DADDY KNOW | Poland 2026

ERGO ARENA

PARTIES ENTERTAINMENT
Hooverphonic - Gda\u0144sk, Filharmonia Ba\u0142tycka \/ 11.03.2026
Wed, 11 Mar at 08:00 pm Hooverphonic - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka / 11.03.2026

Polska Filharmonia Bałtycka

SPORTS

What's Happening Next in Gdansk?

Discover Gdansk Events