Dr. Lukács Liza: Hogyan szeretsz? – Kötődési sebeink gyógyítása
Schedule
Fri, 17 Oct, 2025 at 06:00 pm
UTC+02:00Location
Apáczai Csere János Művelődési Központ | Zalaegerszeg, ZA
Advertisement
💔 Hogyan szeretsz? – Kötődési sebeink gyógyítása🎤 Előadó: Dr. Lukács Liza
🗓️ Időpont: 2025. október 17., 18:00
🤔 Miért ismétlődnek újra és újra ugyanazok a minták a kapcsolatainkban? Miért találjuk magunkat hasonló helyzetekben, még akkor is, ha tudatosan másképp szeretnénk?
Dr. Lukács Liza, szakpszichológus előadásában mélyrehatóan vizsgálja a kötődési mintáink kialakulását és azok hatását az életünkre – párkapcsolatainkra💑, barátságainkra🤝, szülői szerepeinkre👨👩👧👦, sőt, még az önmagunkhoz való viszonyunkra is.
🧠 Ez az este segíthet felismerni, hogyan játszódnak újra bennünk gyermekkori tapasztalataink, és hogyan gyógyíthatjuk ezeket a láthatatlan, de mélyen ható sebeket. Egy meghatározó, önismereti kalandra hívunk, amely lehetőséget ad a kapcsolati elakadások megértésére és az új minták kialakítására.
🫂 Gyere el, és ismerd meg a szeretetnyelved gyökereit – talán egészen más megvilágításba kerül, ahogyan önmagadhoz és másokhoz viszonyulsz.
🎫 Jegyek vásárolhatók a Keresztury Dezső VMK-ban, az Apáczai Művelődési Központban, Városi Hangverseny- és Kiállítóteremben, Art Moziban, valamint online, az alábbi linken keresztül: https://jegy.kereszturyvmk.hu/?jegyfoglalas&id=51215
Advertisement
Where is it happening?
Apáczai Csere János Művelődési Központ, ÁMK Könyvtár, Zalaegerszeg 8900, Magyarország, Zalaegerszeg, HungaryEvent Location & Nearby Stays: