De Special Social Club | Nobel
Schedule
Fri, 31 Oct, 2025 at 07:00 pm
UTC+01:00Location
Marktsteeg 8, 2312CS Leiden, Netherlands | Leiden, ZH
Advertisement
De Special Social Club organiseert toegankelijke feesten voor mensen met een (verstandelijke) beperking. Bij deze feesten staan inclusie, plezier en ontmoeting centraal. Na vele succesvolle edities in onder andere Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Nijmegen, geeft De Special Social Club sinds kort ook feesten in Leiden!Op vrijdag 31 oktober is de tweede editie in de Nobel! En jullie zijn van harte welkom! Dit feest is voor iedereen. Of je nu wilt dansen, kletsen of gewoon genieten op je eigen manier, alles kan en niets moet! Onze DJ’s uit de community draaien de leukste hitjes van nu en uiteraard is onze MC er ook weer bij om de sfeer geweldig te maken!
Wat maakt dit feest toegankelijk?
- De locatie is rolstoeltoegankelijk
- Er is een rolstoeltoegankelijk toilet
- Er zijn veel vrijwilligers aanwezig voor hulp en vragen (geen zorggerelateerde ondersteuning)
- Via ons buddy systeem kun je gekoppeld worden aan iemand die je ophaalt van station Leiden centraal of die de hele avond met je meefeest!
Voor vragen, je aanmelden of een buddy aanvragen kun je ons appen op 06 39382863 of mailen naar [email protected].
We maken van deze avond een feestje waar iedereen zichzelf kan zijn! Tot dan!
𝗣𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝘀𝗰𝗵𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼:
🗓️ Vrijdag 31 oktober 2025
🚪 Deuren open om 19:00
📍 Kleine Zaal
🎫 Regular ticket: € 5,-
Advertisement
Where is it happening?
Marktsteeg 8, 2312CS Leiden, Netherlands, Marktsteeg 8, 2312 CS Leiden, Nederland, Leiden, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays: