Daguitstap - Vogelwandeling – Wintergasten in de Uitkerkse Polder in Blankenberge

Schedule

Sat, 23 Jan, 2027 at 08:00 am

UTC+01:00
Location

Parking Bodart | Leuven, BU

Advertisement
Daguitstap - Vogelwandeling – Wintergasten in de Uitkerkse Polder in Blankenberge
Za 23 januari van 8:00 tot 18:00
Gids: Dirk Van den Bulck
0478/488.008 – [email protected]
8 km
Afspraak: Om 8 u op de parking Bodart (Leuven, Veilingweg) voor de carpooling of om 10 u op de parking van het bezoekerscentrum Uitkerkse Polder van Natuurpunt (Kuiperscheeweg 20 te Blankenberge).
De Uitkerkse Polder is een prachtig natuurgebied van 1.400 ha nabij Blankenberge. In de winter is de polder het pleistergebied voor duizenden vogels, vele soorten ganzen, eenden, reigers, roofvogels, uilen (ransuilen en velduilen), … . Wij trekken door het gebied. Met vaak spectaculaire gezichten op grote groepen kolganzen, smienten, kieviten, … .
Voor de reis wordt een carpooling georganiseerd. Contactpunt voor de carpooling (als chauffeur of passagier): [email protected].
Waterdichte wandelschoenen of laarzen. Niet geschikt voor rolstoelen en kinderwagens. Zo mogelijk een verrekijker en/of telescoop meebrengen. Na de wandeling kunnen wij iets drinken of een pannenkoek eten in het bezoekerscentrum van Natuurpunt.
Inschrijven verplicht. Maximum 20 deelnemers. https://tockify.com/vhmkalender/detail/1144/1800687600000
Advertisement

Where is it happening?

Parking Bodart, Leuven, Belgium

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Vrienden van Heverleebos en Meerdaalwoud
Host or PublisherVrienden van Heverleebos en Meerdaalwoud

Ask AI if this event suits you