Cacaoceremonie Utrecht

Schedule

Sat Nov 14 2026 at 02:00 pm to 04:00 pm

UTC+01:00
Location

Ella Gaia | Utrecht, UT

Advertisement
Doe ook mee met een cacaoceremonie in Utrecht, bij Ella Gaia (Maasplein 1)
About this Event

14 november is midden herfst. De periode van afronden en loslaten.
Je hebt genoeg gedaan, je mag de dingen laten vallen die niet meer voor je werken.
Je mag zakken en langzaam gaan vertragen... laat je inspireren tijdens deze cacaoceremonie en voel de rust van de herfst en winter die er aan komen.
Cacao is een plantmedicijn en wordt al generaties lang gedronken tijdens ceremonies en rituelen. Vooral in delen van Midden- en Zuid-Amerika, waar ook de ceremoniële cacao die we zullen drinken, wordt verbouwd.
Cacao is een prachtig en verfijnd product van de natuur, rijk aan neurotransmitters die de potentie hebben om ons hart verder te openen.
De spirit van cacao wordt vaak vergeleken met een moederfiguur, die een heilige en magische ruimte waarborgt. Volgens hen die er in geloven, zou cacao het hartchakra openen: en daarmee een gelegenheid bieden om contact te maken met onszelf en datgene wat écht belangrijk is in ons leven.
De cacao die we drinken (matagalpa) heeft een grondend en ontspannend effect. De begeleiding van Ella is aards en reflectief. Wees welkom in de mooie studio van Ella Gaia aan het Maasplein. Er is plek voor maximaal 10 deelnemers: doe je ook mee?
Laat je onderdompelen in deze mooie middag:
hopelijk tot ziens,
Liefs, Ella Gaia
Meer lezen over natuurwijsheid en seizoenen? Kijk dan ook even op: https://www.ellagaia.com/blog/categories/paganisme

Advertisement

Where is it happening?

Ella Gaia, 1 Maasplein, Utrecht, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

EUR 55.00

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Ella van der Naalt
Host or PublisherElla van der Naalt

Ask AI if this event suits you