Avslutningsfest med Bestemor og Sindre
Schedule
Sun, 19 Oct, 2025 at 10:00 pm
UTC+02:00Location
Youngs Oslo | Oslo, OS
Advertisement
Søndag 19. oktober er det siste forestilling med "En kveld med bestemor (og Sindre)", men det er også bestemors siste kveld i offentligheten. For å feire slutten på et lite eventyr, inviterer vi til avslutningsfest på Youngs etter forestillingen. Youngs ligger rett ved Folketeateret, og vil også være åpent før forestilling.
Dørene åpner 16:00 for de som vil ta et glass før forestilling, og holder åpent utover kvelden og natta. Det er gratis inngang!
Kanskje blir det en tale, kanskje synger bestemor en sang, kanskje kommer kongen...ingen vet.
Uansett feirer vi seks år med latter, historier, tårer og uforglemmelige øyeblikk – og sier takk for følget til alle som har vært med oss, både i salen og på skjermen. Dette blir også en anledning til å gi Britt, hele Norges bestemor, en siste klem og et verdig farvel før hun trekker seg tilbake fra offentligheten.
Velkommen skal du være <3
Bestemor og Sindre
Advertisement
Where is it happening?
Youngs Oslo, Youngstorget 3,Oslo, NorwayEvent Location & Nearby Stays: