🌿🐦Annakert Ébredő Rituálié🪷🤍
Schedule
Thu, 05 Mar, 2026 at 09:00 am
UTC+01:00Location
Anna Kert - Szauna Győrszentiván | Gyor, GY
Advertisement
Kedves Ébredő Lelkek🫶🌿Kapunyitás 8:45
Annakert Ébredő Rituálé 🌿⚡
Ez a rituálé nem egy átlagos tornaóra – élményt ad, keretet, szentséget és azt az érzést, hogy minden mozdulat és légzés számít, miközben a napod tudatosan indul.
Kezdjük a reggelt energizáló gyakorlatokkal és finom, átmozgató mozdulatokkal 🧘♀️, amelyek felébresztik a testet, megindítják a keringést, és hagyják, hogy megérkezzen az az áramló „csí” érzés 💫. Ezt követik tudatos légzőgyakorlatok 🌬️ és hangmeditáció 🎶, amelyek lecsendesítik az elmét, miközben az energia tovább épül.
A reggel csúcspontja a váltakozó mozgás és a 10–15°C-os hidegvíz merülés ❄️: egy valódi ébresztő a sejteknek, ami frissességet, tiszta fókuszt és mély jelenlétet ad. Kis létszámú csoportban dolgozunk, ahol a közös figyelem és energia ✨ megsokszorozza az élményt.
A program végén várlak forró teával ☕ és finom kekszel 🍪, hogy legyen idő megérkezni és integrálni mindazt, amit átéltél.
A reggeled elindítani közösen, a kis csoportunk energiájával különleges élmény: amikor együtt mozogunk, lélegzünk és ébredünk, a közös figyelem és energia megsokszorozza a hatást. 💫
Ez nem csak felébreszti a tested, de az elmédet is tisztítja, fókuszba hozza, és egy olyan pozitív lendületet ad, ami egész nap veled marad. 🌞
A közös energia támogat, inspirál és átsegít a reggeli álmos pillanatokon – így nemcsak a test, de a lélek is frissen, energiával feltöltve indul útnak. ✨
📅 Csütörtök, 9:00–11:00
📍 Annakert
💰 Részvételi díj: 9 000 Ft/fő
🎒 Mit hozz magaddal?
Kényelmes ruházat 👕🩳
Poliform takaró / kis párna a légzőgyakorlatokhoz 🧺
Fürdőruha 👙
Törölköző és papucs,köntös a hidegfürdő után 🩴
Nyitottság az új élményekre ✨
💪 Indítsd a napot tudatos ébredéssel, tiszta energiával, fitt testtel és fókuszált elmével! 🌞
Szeretettel Mónika
Kislétszámú reggeli kör,6-8fő jelentkezését tudom fogadni.
Jelentkezésed tedd meg mielőbb
06 30 970 41 77 vagy üzenetben
Kövessétek be az Anna Kert Szauna – Győrszentiván Facebook oldalát, és válogassatok kedvetekre aktuális eseményeink közül!
A kert télen–nyáron lehetőséget kínál a pihenésre: legyen szó szaunázásról, masszázsról vagy akár egy frissítő hidegfürdőről.
Nálunk a feltöltődés nem ígéret — hanem élmény.🪷🤍🐦
Advertisement
Where is it happening?
Anna Kert - Szauna Győrszentiván, Gyor, HungaryEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.








