Піша екскурсія: місцями львівської сецесії в рамках проєкту "Львів - місто весни"
Schedule
Sat, 18 Apr, 2026 at 12:00 pm
UTC+03:00Location
вул. Соломії Крушельницької, 23, Lviv, Ukraine | Lviv, LV
Advertisement
Реєстрація завершена!!Запрошуємо на захопливу пішу екскурсію у рамках проєкту «Львів — місто весни», що перенесе вас у світ львівської сецесії!
Наукова працівниця Анна Якимишин розповість про забудову Львова кінця XIX — початку ** століття, вплив сецесії на архітектуру міста, його мистецьке середовище та побут львів’ян. Ви відкриєте для себе мальовничі вулички, де витонченість архітектурних форм і вишукані декоративні деталі створюють неповторний шарм львівської сецесії.
Піші екскурсії — це не просто прогулянка, а справжня мандрівка крізь історію. Це можливість не лише насолодитися весняним містом, але й зробити добру справу для власного здоров’я: один такий маршрут — це ті самі 10 тисяч кроків, які радять лікарі для активного способу життя. Ходити легко, корисно і надихає, особливо коли місто відкриває свої таємниці.
А ще це чудова нагода познайомитися з однодумцями, обмінятися враженнями та просто приємно поспілкуватися під час мандрівки Львовом. Разом ми відкриємо нові грані міста, де поєднуються краса природи, архітектурна витонченість та жива історія.
Екскурсію підготувала: Анна Якимишин
Тривалість: 1,5 години
Вхід вільний за реєстрацією:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIWU6j5iTitOE3buVBnKAe1jBEnRal8wnkgAA-6DDpUBn8Cg/viewform?usp=publish-editor
Місце збору — площа Соборна (зупинка 3 трамваю)
Advertisement
Where is it happening?
вул. Соломії Крушельницької, 23, Lviv, UkraineEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.





