Окото на Ягуара - Шаманско пътуване
Schedule
Sat Dec 06 2025 at 04:30 pm to 05:30 pm
UTC+02:00Location
Rhythm Space | Sofia, SF
Advertisement
🌟Скъпи приятели,
Предлагам второ пътуване поради големия ви интерес след първото. Благодарна съм да бъдем заедно отново.
Окото на Ягуара е шаманско преживяване, което отвежда участника в най-дълбоките пластове на личната сянка. Това е инициация, в която с ритъм и звук се отваря вратата към света на виденията. Ягуара вижда в мрака, където човешкото око не различава. Неговият поглед пронизва илюзията и разкрива скритата истина.
Това пътуване е посвещение в лична сила - в способността да срещнеш страховете си, да ги погледнеш с очите на ягуара и да ги превърнеш в съюзници. Да се види през Окото на Ягуара означава да се помниш такъв, какъвто си бил преди страха. Пътуване зов към онази част от теб, която знае как да върви в тъмното и да излезе в светлината.
Няма да напиша повече информация за това как ще протече и какво ще се случи, за да оставя възможност на вашето вътрешно усещане да ви води към кръга, който аз ще отворя през опита и познанието си.
🔹
Продължителност 1.00 час, от 16.30 до 17.30 часа на 06.12.2025 г., събота.
Място - Ритъм Спейс - София, кв. "Изток", ул. "Димитър Гичев" 2
Какво да носите - маски за сън/за очи
Енергиен обмен - 70.00 лева, но може да се възползвате от ранно записване до 24.11.2025 г. и да заплатите 50.00 лева. Записването е реално след обаждане на посочените телефони и превод на сумата по сметка:
"Финконсулт" ЕООД
IBAN BG26STSA93000031651789
BIC - STSABGSF
Банка ДСК, с основание Шаманско пътуване
За въпроси сме на разположение <3
Контакти:
Ирина - 0888047999
Мариана - 0888767636
Advertisement
Where is it happening?
Rhythm Space, Lunchbox Iztok, 1113 София, България, Sofia, BulgariaEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.











