Забележителните решения с медиация
Schedule
Tue Nov 25 2025 at 09:00 am to 04:00 pm
UTC+02:00Location
Хотел ХЕМУС - HEMUS Hotel | Sofia, SF
Advertisement
Искате ли да се отличите като Човека, който винаги намира решение? Бъдете сред първите, които участват в голямата промяна - да бъдем смели и да внасяме културата на диалог в работата си, в семействоти си, с децата. Вижте хората, които се осмелиха - ще чуете за пръв път Истински истории за обрати и изход от кризисни ситуации в екипа, семейството, в общности и с децата - от топ професионалисти, които действат и като медиатори.
За да правите обрати и Вие - само с един разговор. В който действаме различно и СМЕ различни. Не си замълчаваме, а поемаме Нова роля - на Човека, който винаги намира решение - като обръща разрушителния устрем в разговор за запазване - на изграденото, на парите, на отношенията, и за създаване на нова посока - за отношенията, бизнеса или екипа.
КАК да влезете и Вие в ролята на Човека, който винаги намира решение - с обрат в разговора?
"Забележителните решения с медиация",
25 ноември в София и онлайн, 9.00 - 16.00ч.
Събитието ще Ви даде нова призма за възможностите да използвате подхода на медиацията - за спасени връзки, спасени екипи, деца, които са били пощадени от конфликт, и много хора, които са получили свобода и нов път.
ЗА ДА ИМАТЕ ТОЗИ ПОДХОД и във Вашия екип, Вашето семейство, за Вашите деца - Вижте КАК РАБОТИ в техните истории.
Конфренцията се организира от Споразумения
съвместно с Медиаторите-партньори на Споразумения.
В програмата:
„Мениджърът-медиатор: Неофициалната екипна медиация“, Ралица Карамфилова, Ръководител Стратегическо развитие Лирекс
"Когато мълчанието НЕ Е злато: медиаторски подход за забележително решение на трудов спор", Радостина Янева, адвокат по трудово право и медиатор
„Клиентът/ пациентът винаги е прав. А така ли е в действителност!?“ Лили Иванова, управител на "ДКЦ XXII-София" ЕООД
„Как конфликтът стана основа за сплотеност“, Гергана Дойчинова – фондация Ела и ти, която помага на хора с увреждания да са активни и да се насладят на планината
„На прага на раздялата: Х-факторът на разбирателството при раздели и събирания“, със Севдалина Александрова и Антон Александров
Кратка практика: Забележителни решения за Вашия екип
"Какво няма да спечелите, ако не се разберете: как 1 техника на Декарт обръща проблеми в работните отношения", проф. Велислава Николаева, консултант на екипи.
"Най-краткият път към решението - да чуеш другия" истории от 2 семейни медиации, Весела Андонова, адвокат-медиатор
„Не искам раздяла! Как да продължим?“, Борислава Серафимова, адвокат-медиатор
"От ожесточена схватка до златната среда: Пробивът на медиацията в един семеен спор", Надежда Боева, адвокат-медиатор
„Неприемането в семейството и училище – как се справихме с П.Р.Ц. – модела за превенция и смекчаване на конфликти“, Гергана Томова, предприемач
Как обръщаме агресията в училище с М.Е.Д. – медиация за ефективен диалог, Ани Лазаркова, финансов контрольор и доброволец в училище.
И още изненади.
Вижте повече и се включете тук с ранно записване тук: https://www.sporazumenia.com/zabelezhitelnite-reshenia-s-mediacia
Advertisement
Where is it happening?
Хотел ХЕМУС - HEMUS Hotel, Булевард Черни връх 25, 1421 София, България, Sofia, BulgariaEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.











