Yung Gravy | Hybrydy | Warszawa

Schedule

Fri Jun 03 2022 at 07:00 pm

Location

Hybrydy | Warsaw, MZ

Advertisement
Yung Gravy | Hybrydy | Warszawa
03.06.2022
“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny”! - ta deklaracja Young Gravy’ego stała się jego znakiem rozpoznawczym. Przekonali się o tym chociażby uczestnicy pierwszego polskiego koncertu mr. cleana 15 listopada, gdy dzielił się z fanami kurczakiem i płatkami śniadaniowymi ze sceny.
3 czerwca zapraszamy na powtórkę z rozrywki, tym razem Gravy wystąpi w warszawskich Hybrydach i z całą pewnością znowu nas czymś zaskoczy ;)
Bilety -> https://www.big-idea.eu/gravy
Patrząc na jego wizerunek, kreację w internecie czy teledyskach, nie sposób pomyśleć, że ten 25-latek z Rochester w stanie Minnesota to jedna z najciekawszych postaci sceny trapowej. Pozory jednak często mylą, za to sam talent już nie. A Yung Gravy to człowiek bardzo utalentowany, a dodatkowo obdarzony ogromnym poczuciem humoru i pomysłem na autokreację, która dalece wybiega poza hiphopowe szablony.
“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny” - tak powiedział kiedyś Matthew Hauri, który znany na muzycznej scenie jest także pod pseudonimami Lil Steamer, Mr. Clean i Yung Gravity.
Jego muzyka stanowi wypadkową trapu, funku i klasycznych soulowych nagrań sprzed pół wieku. Yung Gravy nie napina się na atakowanie najwyższych miejsc na listach przebojów, nie kopiuje pomysłów innych twórców, i to właśnie ten autorski sznyt zjednał mu mnóstwo fanów.
Największe hity artysty to "Mr. Clean", "1 Thot 2 Thot Red Thot Blue Thot" i “Magic”. Lista ta jednak regularnie się rozszerza, bo Young Gravy to twórca wyjątkowo aktywny i płodny. Długo przygotowywał się do premiery debiutanckiej oficjalnej płyty, ale gdy w końcu w maju 2019 r. wypuścił “Sensational”, to kolejne wydawnictwa - “Baby Gravy 2” z bbno$em oraz “Gasanova” wydał w okresie niewiele ponad roku.
Yung Gravy przyleci do Polski na sam początek wiosny i z pewnością na jego kolejnym polskim koncercie nie zabraknie dużej ilości pogodnej, przebojowej muzyki. Z tego jest znany. Nie sposób się z nim znudzić, za to bardzo łatwo przychodzi spędzenie w towarzystwie jego muzyki świetnego czasu.
To co, dacie się zaprosić?
Advertisement

Where is it happening?

Hybrydy, Z\u0142ota 7/9,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

BIG idea

Host or Publisher BIG idea

It's more fun with friends. Share with friends