XOCHIPETLATL: Elu « vaip »

Schedule

Fri May 26 2023 at 01:00 pm to Sun May 28 2023 at 04:00 pm

Location

Hestia Hotel Europa | Tallinn, HA

Advertisement
XOCHIPETLATL
Elu “vaip”
Sissejuhatus Anawakan* elu- ja taassünni teadusesse
Meie inimeseks olemise teekond võtab erinevaid vorme ja värve. Iga elukogemus koob personaalset vaipa, luues nii isikliku kui ka kollektiivse võimalikkuste ilmingu. XOCHIPETLATL “lilleline seinavaip” on kaunistatud duaalsuse nööridega: meie selged heledad momendid ja absoluutse pimeduse hinnalised hetked.
Töötoa ülevaade
See töötuba on ainulaadne kogemuslik öko-psühho-spirituaalne ümberkasvatamise protsess, mida tutvustatakse psühholoogidele, kunstnikele, koolitajatele ja terapeutidele. Protsessi eesmärk on luua laiemad ja sisukamad psühho-spirituaalsed arusaamad inimese siseelust. Need põhinevad loomulike ja oluliste kaartide tutvustamisel, mis omakorda õpetavad meile harmoonilist tantsu inimese ja kosmilise elu vahel.
Õpilased osalevad öko-psühho-spirituaalsete kaartide, energeetiliste praktikate ja sügavate filosoofiliste mõtiskluste seeria kogemuslikul õppimisel, mille eesmärk on luua taasühendus igapäeva/kaasaegse elu ja esivanemate/loodusliku loogika vahel.
See on algkoolitus elu väärtuslike liikumiste teadustes, mida tuntakse kui „ketsalkowalti“ teadusi: kaunist madu.
Töötoa tulemused
Õpilased on võimelised mõistma (1) esivanemate tarkuse võtmekoode, eristudes neid „new age“ liikumistest või religioossetest kontekstidest, (2) öko-psühho-spirituaalsuse aluseid, (3) teadvuse viit transformatsiooni, (4) inimese psühho-spirituaalse loomingu kaarti, (5) sünni- ja taassünni rütme.
Õppetegevused:
(1) iidsete sümbolite, (2) kosmiliste kaartide, (3) kontseptuaalsete võtmesõnade, (4) trummirütmide ja (5) energeetiliste liikumiste otsene uurimine, mis aitab meil alustada uute haridusmetoodikate väljatöötamist, mis on omakorda rakendatavad terapeutilistes ja transformatiivsetes sätetes.
Nõuded:
Ringis istumiseks avatud klassiruum, kus osalejad kasutavad trumme ja kõristeid, esitlusprojektorit ja ekraani, kunstiteraapia põhimaterjale nagu suured valged paberid, markerid, kriidivärvid jne.
*Anawakan, ajalooline, mitme kultuuriline territoorium ja tarkus, mida me praegu nimetame Mehhikoks ja mille päritolu ulatub tagasi aastasse 6000 eKr.
Läbiviija
María Islas
Olen Mehhiko naine, kes on pühendunud keha, kujutlusvõime ja spirituaalsuse vaheliste suhete uurimisele. Olen Mehhiko transpersonaalse haridusinstituudi Instituto Macuil asutaja ja kaasdirektor ning somaatilise liikumise koolitaja ja terapeut.
Ma töötan välja ja pakun transpersonaalseid haridusprogramme (Mehhikos ning rahvusvaheliselt), mis põimivad omavahel esivanemate „anawakani“ tarkuse sügavuspsühholoogilised põhimõtted eesmärgiga kehastada öko-psühho-spirituaalseid lähenemisviise inimese heaoluks ja inimeseks olemise teadvustamisel.
Elan praegu Mehhikos Oaxacas ja viin läbi rahvusvahelisele publikule veebipõhiseid töötubasid ning meistriklasse, mis keskenduvad naiselikkuse taas toomisele ellu läbi iidsete sümbolite, tantsu ja keele. Minu peamised huvid on eneseteadlikkuse elupraktika kehastatud arendamine, mis hõlmab iidseid kaarte ning äratavab indiviidi teadlikkuse inimelu võrgu taastamise suunas.
Oma ametialases praktikas transpersonaalse psühhoterapeudi ja somaatilise liikumisterapeudi koolitajana integreerin Mehhiko psühho-spirituaalseid lähenemisi teadliku liikumise ja ekspressiivsete kunstidega, pakkudes võimalusi tedlikkuseks, tervendamiseks ja transformatsiooniks.
Ühes 13-aastase professionaalse psühholoogilise koolitusega, mis on segunenud minu isikliku teekonnaga läbi kehastuspraktikate ning on pidevas seoses vaimsete traditsioonide ja ekspressiivsete kunstidega, olen välja töötanud öko-psühho-spirituaalse lähenemise personaalse ja kollektiivse inimese (enese)teostuse suunal.
Sisuliselt kasutan transpersonaalse psühholoogia kaarte, somaatilise liikumise põhimõtteid ja süvendan neid natiivsete „Anawaka“ ravimitega, taasluues võimaluse kogeda oma elu harmooniliselt seotuna kõige meid ümbritsevaga. Uurin ja jagan nii psühho-spirituaalseid kui ka iidseid kultuuriteadmisi inimeste üleminekute kohta ning selle kohta, kuidas loovus, kehastamine ja traditsioonilised rituaalid toetavad meid elu koe taaselustamisel.
Oma initsiatsiooniprotsessi käigus avastasin, et emakultuurid, nii ka Mehhiko oma, koosnevad harjumustest ja sügavalt kehastatud arusaamadest inimelu kohta, mida tavaliselt ei võeta terapeutilisena, kuid need on sügavuti psühholoogilised ja transformatiivsed.
Nüüd on minu tee koos teiega dekodeerida iidsesse keelde sulandunud võtmeid, värvide sügavaid sümboolseid jõude, käsitöökunsti, rütmide energeetikat, meie sisemise ja välise olemuse muutuste kronoloogiat, autentset sümbolite häält ning esivanemate rituaalide kehastatud tarkust.
Registreerumine ja lisainfo:
https://teadlikmina.ee/koolitused/elu-vaip/ See less
Advertisement

Where is it happening?

Hestia Hotel Europa, Paadi 5,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon

Host or Publisher Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon

It's more fun with friends. Share with friends