Wyjazd pisarski z Mikołajem Grynbergiem

Schedule

Fri Feb 25 2022 at 04:30 pm

Location

Latosowo | Warsaw, MZ

Wyjazd pisarski z Miko\u0142ajem Grynbergiem
Advertisement
Czujesz, że historia, którą gdzieś kiedyś ktoś Ci opowiedział mogłaby być świetnym materiałem na opowiadanie, ale nie bardzo wiesz, jak się za nie zabrać? A może masz już nawet kilka luźnych zdań w swoim brudnopisie, ale brak Ci śmiałości i pewności co z tym dalej zrobić?
Zgłoś się na weekendowy wyjazd pisarski z Mikołajem Grynbergiem 25-27.02.2022 w Latosowie!
Tematem wyjazdowych warsztatów będą właśnie opowiadania – skąd się biorą i jak przejść od dokumentalnej historii do małej prozy.
?Koszt wyjazdu: 400zł (350zł dla osób członkowskich JCC Warszawa posiadających aktualną kartę członkowską). Koszt obejmuje wspólny transport, zakwaterowanie, wyżywienie i warsztaty programowe.
Wyjazd jest wysoko subsydiowany przez Fundację JCC Warszawa, uczestnicy pokrywają mniej niż połowę rzeczywistego kosztu pobytu. Każde dodatkowe 50zł wykraczające ponad podstawowy koszt wyjazdu wesprze JCC Warszawa w organizowaniu takich i innych wydarzeń.
?Zgłoszenia: [email protected] (uwaga, liczba miejsc jest mocno ograniczona, pierwszeństwo uczestnictwa mają członkowie JCC Warszawa). Na zgłoszenia czekamy do 31.01.2022 lub do wyczerpania miejsc.
?Do zgłoszenia prosimy o dołączenie odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego chcę wziąć udział w warsztatach?" na 1,5 tysiąca znaków ze spacjami.
?Wyjazd skierowany jest do osób powyżej 20 roku życia.
?Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest przedstawienie certyfikatu szczepienia przeciw Covid-19/certyfikatu ozdrowieńca/negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego wykonanego max 72h przed wyjazdem.

O prowadzącym:
Mikołaj Grynberg - ojciec dwójki mądrych dzieci i mąż wspaniałej żony; z wykształcenia psycholog, z zawodu fotograf i pisarz. Autor "DUŻO KOBIET" wydanego przez Agorę, "AUSCHWITZ - co ja tu robię?" wydanego przez Muzeum Auschwitz-Birkenau, "OCALENI Z ** WIEKU" wydanego przez Świat Książki, wydanego przez Wydawnictwo Czarne "OSKARŻAM AUSCHWITZ. OPOWIEŚCI RODZINNE", wydanego przez Wydawnictwo Nisza zbioru opowiadań "REJWACH" oraz "KSIĘGI WYJŚCIA" i "POUFNYCH" wydanych przez Wydawnictwo Czarne.
Advertisement

Where is it happening?

Latosowo, Henrysin 2b, 08-330 Kosów Lacki, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

JCC Warszawa

Host or Publisher JCC Warszawa

It's more fun with friends. Share with friends