Wieczór Flamenco - Nadia Mazur, Jesus Fajardo & Kuba Wagner

Schedule

Sat Jun 10 2023 at 08:00 pm to 10:00 pm

Location

Mała Sicilia di Stefano Terrazzino | Warsaw, MZ

Advertisement
Zapraszamy na wyjątkowy koncert flamenco z muzyką na żywo! Odkryj moc i pasję tańca flamenco w wyjątkowym show, które zabierze Cię w podróż do Hiszpanii. Zobacz wspaniałych artystów na scenie, którzy zaserwują Ci niezapomniane wrażenia i zaskoczą swoją energią i wirtuozerią tańca. Tańce flamenco to nie tylko połączenie ruchów i muzyki, to również emocje, które wzbudzają w każdym widzu. Tańce te emanują siłą i namiętnością, która potrafi porwać każdego. Dołącz do nas na koncercie, który zapewni Ci wyjątkowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Nadia Mazur - to profesjonalna choreografka, tancerka i instruktorka tańca flamenco. Absolwentka hiszpańskiej Fundación Cristina Heeren w Sewilli, kierunku Choreografia i Teoria Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim.
W 2012 roku założyła Teatr Tańca FlamencoArte, z którym zrealizowała liczne spektakle przy współpracy z polskimi i hiszpańskimi artystami. Współpracowała między innymi z Operą Wrocławską przygotowując duży zespół tancerzy do wykonania Zarzuela Show na motywach opery Carmen G. Bizeta.
Kształciła w zakresie flamenco również tancerzy tańca towarzyskiego, m.in. mistrzowską parę Kingę Jurecką i Marka Fiksę, a także tancerzy powszechnie znanych szerokiej publiczności – Stefano Terrazzino czy Lenę Klimentovą. Jako gość specjalny występowała w telewizji (m.in Taniec z gwiazdami, Top Model, Pytanie na Śniadanie i inne programy tv).
Aktywnie angażuje się w promocję sztuki flamenco w Polsce i od 2013 roku prowadzi cykl koncertów flamenco "Tablao Flamenco", który gromadzi artystów i miłośników tej sztuki.
Opracowała choreografie i ruch sceniczny do spektakli takich jak Zorro (Teatr Komedia w Warszawie). Bodo Café (2016) i KinoParadiso (2017).
Od 2018 roku współpracuje z najstarszą szkołą flamenco w Warszawie Studio Flamenco.
Jesus Fajardo - to śpiewak flamenco z Grenady, pochodzący rodziny o silnych tradycjach artystycznych. Sam Jesús zaczął śpiewać już w wieku ośmiu lat zainspirowany przez swojego brata, Rafaela Fajardo. Akompaniował licznym artystom zarówno w rodzinnej Grenadzie, jak i w słynnych madryckich tablao (np. Casa Patas, Corral de la Morería).
Jesús nie tylko akompaniuje tancerzom, lecz także rozwija również karierę solową, której zwieńczeniem było wydanie płyty Alma y Corazón w 2012 roku.
Od 2017 roku mieszka w Japonii, gdzie rozwija swój kunszt i współpracuje z licznymi szkołami i artystami tamtejszej sceny flamenco.

Na gitarze zagra mistrz gitary flamenco - Kuba Wagner. Gitarzysta flamenco, który swój warsztat artystyczny rozwijał pod okiem wielkich mistrzów tej sztuki w Sewilli (Rafael Riqueni, Antonio Rey, Eduardo Rebollar).
Brał udział w projektach "Pasja flamenco" i "Usłyszeć taniec", trasach koncertowych ze śpiewaczką Evą Piñero, spektaklach teatralnych "Lorca y el flamenco" Conchy Parrales, "Testament cnotliwego rozpustnika" Emiliana Kamińskiego i "Zmienność Róży" Anny Chodakowskiej.
Wielokrotnie dzielił scenę z artystami z Hiszpanii m.in. w Sewilli, Utrerze, Los Palacios, Gelves, Marbelli. W Polsce jest często zapraszany do akompaniowania tancerzom i śpiewakom ze wszystkich stron kraju.
Na cajonie zagra Grzegorz Ziętala - muzyk flamenco z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.
Informacja odnośnie biletów na wydarzenie:
1. STOLIK 3/4 os. - 70zł/os (w cenie lampka białego wina oraz przekąska sicilijska) - uwaga, możliwość zarezerwowania wyłącznie całego stolika (min. 3 osoby) - liczba stolików ograniczona
2. MIEJSCE SIEDZĄCE - 30 zł/os. - możliwość rezerwacji kilku miejsc na nazwisko - miejsca siedzące nienumerowane.

KIEDY:
10.06.2023
20:00-22:00
GDZIE:
Mała Sicilia di Stefano Terrazzino
Kinowa 19
Warszawa
REZERWACJA STOLIKÓW:
WYŁĄCZNIE przez formularz:
https://forms.gle/Bt3Bb1avitndnut19

REZERWACJA MIEJSC SIEDZĄCYCH:
przez formularz lub mailowo na [email protected]
https://forms.gle/Bt3Bb1avitndnut19

Zapraszamy bardzo serdecznie
Ekipa Małej Sicilii
Advertisement

Where is it happening?

Mała Sicilia di Stefano Terrazzino, Kinowa 19,Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Ma\u0142a Sicilia di Stefano Terrazzino

Host or Publisher Mała Sicilia di Stefano Terrazzino

It's more fun with friends. Share with friends