White Lies • 4 maja 2022 • Warszawa

Schedule

Wed May 04 2022 at 06:00 pm to 10:00 pm

Location

Progresja | Warsaw, MZ

White Lies \u2022 4 maja 2022 \u2022 Warszawa
Advertisement
Jeden z najpopularniejszych gitarowych zespołów ostatnich lat, White Lies, wystąpi w warszawskim klubie Progresja już 4 maja 2022!

Koncert będzie częścią trasy promującej szósty album grupy, „As I Not To Fall Apart”, który ukaże się 18. lutego 2022 r.
Trudno w to uwierzyć, ale White Lies w Polsce zagrali aż 16 koncertów plus 2 DJ sety. Te liczby mówią wszystko o skali popularności brytyjskiego trio w naszym kraju. W Progresji usłyszymy uwielbiane hity oraz materiał z nowego albumu, który premierę będzie miał w lutym 2022 r.
Brytyjskie trio wykonujące muzykę z pogranicza rocka alternatywnego pochodzące z Ealing. Początkowo zespół występował pod nazwą Fear of Flying. Grupę tworzą Harry McVeigh (śpiew, gitara rytmiczna, keyboard), Charles Cave (gitara basowa, wokal wspierający) i Jack Lawrence-Brown (perkusja). Ich debiutancki album „To Lose My Life”wydany w 2009 roku, zadebiutował na pierwszym miejscu UK Albums Chart.
W wywiadzie dla BBC przyznali, że największy wpływ na ich twórczość mieli Talking Heads. Mroczne dźwięki White Lies są często porównywalne do wykonawców takich jak Editors, Arcade Fire, Joy Division, Interpol, The Killers, Echo & the Bunnymen, Tears for Fears i The Teardrop Explodes. Również barwa głosu wokalisty często porównywana jest do takich wokalistów jak Ian Curtis czy Julian Cope.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 4 maja 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Progresja
? BILETY ?
Przedsprzedaż biletów rusza 28 września o godzinie 12:00 na stronie www.whitelies.com
Oficjalna sprzedaż biletów startuje 30 września o godzinie 11:00.

➡️ OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY ⬅️
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Advertisement

Where is it happening?

Progresja, ul. Fort Wola 22, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Follow The Step

Host or Publisher Follow The Step

It's more fun with friends. Share with friends