We Came As Romans + Caskets, SeeYouSpaceCowboy / 14 V 2023 / Warszawa

Schedule

Sun May 14 2023 at 06:30 pm

Location

Klub Proxima | Pultusk, MZ

Advertisement
#wecameasromans #metalcore #warszawa
? 18:30 - Drzwi
? 19:30-20:00 - SeeYouSpaceCowboy
? 20:30-21:15 - Caskets
? 21:45-... - WE CAME AS ROMANS
---
?? Po Warszawie zostanie wyłącznie czarna dziura - We Came as Romans na jedynym koncercie w Polsce! W roli ich supportu zagrają Caskets i SeeYouSpaceCowboy.
Już po “To Plant a Seed” pokochały ich całe USA, a im dalej, tym lepiej. We Came as Romans nie zwalnia tempa, a ich melodyjny, a jednocześnie pogmatwany i zadziorny metalcore dalej przyciąga nowe generacje metali oraz punków. Z takimi płytami, jak ubiegłoroczne hitowe “Darkbloom” nie ma mowy o innym rezultacie. 14 maja, Warszawa - widzimy się!
?? We Came As Romans will perform in Poland on May the 14th, during their album promo tour "Darkbloom Europe 2023". Their supporting acts will be Caskets and SeeYouSpaceCowboy.

? ?? ???? ?? ?????? ?? metalcore:
Wielu herosów metalcore’u z lat dwutysięcznych przepadło w wirze historii, a We Came as Romans nie dość, że nigdzie się nie wybiera, to w dodatku rośnie i rośnie - sufitu nie widać. Dlaczego tak jest? Amerykanie niezmiennie obierają ścieżkę rozwoju, więc ich metalcore nie grzęźnie w tradycjach sprzed kilkunastu lat, tylko zmienia się razem ze światem. W związku z tym muzyka grupy obecnie (tu jako punkt referencyjny należy podać fenomenalny ubiegłoroczny “Darkbloom”) jest wściekła, lecz jednocześnie podparta elektronicznym hardcorem; jest melodyjna, choć bez odpuszczania w kwestii agresji. To wszystko brzmi aktualnie - bez wrażenia, że ktoś próbuje usilnie dostosować się do nowych trendów. We Came as Romans sami dyktują swoje dalsze losy, a jeśli w przyszłości poskutkuje to tak dobrymi hitami, jak ostatnie “Black Hole” czy “Daggers”, pozostajemy spokojni. Wy też możecie, pomijając oczywiście sam występ. W tym przypadku polecamy mosh, dzikie podskoki i całą resztę koncertowego arsenału każdego fana.
? https://www.facebook.com/wecameasromans
?

? https://www.instagram.com/wecameasromans/
? ??????? ?? metalcore:
Caskets mają na koncie wyłącznie jeden album, a na liczniku tylko pięć lat działalności, ale “Lost Soul” to żadne tam grzeczne przywitanie i muzyczna niepewność. Młodzi Brytyjczycy przemeblowali nowoczesny metalcore po swojemu, udowadniając, że nie obchodzą ich ramy gatunkowe. Mają ochotę na popową melodię? Proszę bardzo. A może post-metalowy pasaż gitary prowadzącej? Jak najbardziej! Alt-metalowy bangerek bliski największym hitom A Perfect Circle? Żaden problem. To już jest duża kapela, a będzie jeszcze większa, bo indywidualne podejście przeważa tu nad kompromisami.
https://www.facebook.com/casketsbandofficial
https://www.instagram.com/caskets_band/
? ????????????????? ?? hardcore punk:
Opiniotwórczy portal Pitchfork tuż po premierze “The Romance of Affliction” pisał, że na najnowszej płycie SeeYouSpaceCowboy pokazują niezwykle szczery obraz nadchodzącej zagłady, a do fanów kapeli należy jedna z większych gwiazd dzisiejszego indie rocka - Julien Baker. Wszystkie oklaski są tu zasłużone, ponieważ kosmiczni kowboje z San Diego czynią mathcore jednym ze środków swojej muzyki, a nie celem. W najbardziej emocjonalnych momentach blisko im do klasycznego emo, a w najbardziej melodyjnych momentach brzmią jak czołowi reprezentaci sceny post-hc z lat 90. Tak to się właśnie robi.
https://www.facebook.com/seeyouspacecowboyca

https://www.instagram.com/syscband/

? ?????? | ???????:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector's tickets)

? Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Advertisement

Where is it happening?

Klub Proxima, Pultusk, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Knock Out Productions

Host or Publisher Knock Out Productions

It's more fun with friends. Share with friends