Warsztaty gospel SGC&Brian Fentress

Schedule

Sun Feb 05 2023 at 12:00 pm to 06:00 pm

Location

Szkoła Gospel | Warsaw, MZ

Advertisement
Drodzy wokaliści!
Już na początku lutego pojawi się niepowtarzalna okazja spotkania z Sienna Gospel Choir! Otwarte warsztaty poprowadzi niesamowity wokalista i trener muzyki gospel - Brian FENTRESS!
Wspólnie będziemy pracować nad zupełnie nowym materiałem.
Zapraszamy wszystkich entuzjastów śpiewania w dużej grupie, fanów synkopowanych rytmów, energii i radości płynącej ze wspólnego muzykowania.
Kiedy: 5 lutego 2023 od godz. 12:00 do 18:00 albo nawet dłużej
Gdzie: Szkoła Gospel, ul. Sienna 68/70 (wejście od ul. Siennej, poziom -2)
Koszt: 150 zł
Zapisy: [email protected]
Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca stycznia.
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń 604161141 (Anna Mazurek)

---------
BrianPierre Fentress jest artystą o międzynarodowej renomie, trenerem wokalnym, dyrygentem, autorem tekstów, producentem i pedagogiem. Jest stypendystą Uniwersytetu Alabama A&M, który ukończył w 2003 roku z wyróżnieniem, na kierunku Branża Muzyczna.
Swoją edukację kontynuował na Uniwersytecie Phoenix, gdzie w 2006 roku otrzymał tytuł magistra na kierunku Edukacja Ponadpodstawowa. Ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w zakresie dyrygentury artystycznej w 2014 roku, a stopień doktora habilitowanego w zakresie wykonawstwa wokalnego w Akademii Muzycznej w Łodzi w 2020 roku.
Obecnie jest profesorem w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podróżuje po Europie prowadząc warsztaty wokalne dla m.in. miast, organizacji prywatnych, chórów, domów kultury i uczelni, wykorzystując metody i praktyki zbadane i rozwinięte w rozprawie doktorskiej: Gospel Music Repertoire as Material for Artistic Activity in Conducting.
BrianPierre ma ponad 25-letnie doświadczenie w występach, nagraniach studyjnych i wspieraniu nagradzanych i znanych artystów takich jak OZD, Kirk Franklin, Fred Hammond, Israel Houghton, Lyle Lovett, Cece Winans, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker, Kim Burrell, Mino Cinelu, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski i TGD.
W 2017 roku brał udział w 8. edycji The Voice of Poland, którą ukończył jako finalista.
Advertisement

Where is it happening?

Szkoła Gospel, Sienna 68/70,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Sienna Gospel Choir

Host or Publisher Sienna Gospel Choir

It's more fun with friends. Share with friends