Warszawa: "Mój boski rozwód" G. Aron - spektakl Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Schedule

Sun Mar 12 2023 at 06:00 pm

Location

WCK Filia Radość | Warsaw, MZ

Advertisement
MÓJ BOSKI ROZWÓD (My brilliant divorce)
Autor: Geraldine Aron • Tłumaczenie: Anna Wołek i Krystyna Podleska • Premiera: 25-11-2021
czas trwania: 1h20min
“Mój boski rozwód” irlandzkiej dramatopisarki Geraldine Aron to niezwykle dowcipna i ciepła historia Angeli, uroczej kobiety w średnim wieku, która musi zmierzyć się z zupełnie nową dla siebie sytuacją – odejściem męża. Porzucona dla „młodszego modelu” mierzy się z wieloma słodko-gorzkimi sytuacjami. Każdego dnia stara się ułożyć swoje życie na nowo, przeżywa pierwsze randki, ożywa nadzieją na znalezienie nowej miłości życia, ale przede wszystkim zaczyna odkrywać samą siebie.
“Mój boski rozwód” to zabawny i wzruszający monodram o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości z życia oraz o tym, jak radzić sobie z samotnością oraz podnosić się po rozstaniu.
W rolę Angeli wcieli się znakomita Teresa Suchodolska.
Sztuka Geraldine Aron odniosła niecodzienny międzynarodowy sukces– uwielbiana przez widzów, wystawiana w 28 krajach, pobija rekordy obecności na afiszach, grana setki razy. Na czym polega jej fenomen? Najlepiej przekonać się samemu!
Reżyseria: Agnieszka Płoszajska------------------------
To wydarzenie zostało utworzone przez portal https://biletyna.pl - w razie pytań prosimy o kontakt: @biletyna.pl lub [email protected]
This event has been created by https://biletyna.pl - in case of questions please contact us: @biletyna.pl or [email protected]
Advertisement

Where is it happening?

WCK Filia Radość, ul. Powojowa 2,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

It's more fun with friends. Share with friends