WARSAW SPRING 2023

Schedule

Fri Mar 31 2023 at 12:00 pm

Location

Warszawa | Warsaw, MZ

Advertisement
Warsaw Spring
31.03 – 02.04.2023
Godziny otwarcia galerii: 12 – 19
BWA Warszawa
Dawid Radziszewski
Gunia Nowik Gallery
Import Export
Le Guern
LETO
lokal_30
Monopol
Piktogram
Pola Magnetyczne
Polana Institute
Raster
Stereo
Szara
wanda
Wschód
Polski rynek sztuki ewoluował w ostatnich latach. Mimo początkowych obaw, pandemia nie spowolniła rozwoju środowiska kolekcjonerskiego – wręcz przeciwnie. Przyzwyczailiśmy się do skrócenia dystansu oraz oglądania obrazów i rzeźb na ekranach telefonów. Sztuka najnowsza zadomowiła się w prywatnych mieszkaniach na dobre.
Jaka jest dzisiejsza warszawska scena sztuki współczesnej? Wciąż rześka, czasem nieokrzesana, a jednocześnie profesjonalna i na światowym poziomie. Międzynarodowa i lokalna na raz. Ale przede wszystkim pełna intrygujących inicjatyw, ekscytujących zarówno dla odbiorców jak i samych twórców.
Warsaw Spring to próba uchwycenia tego wyjątkowego momentu. Będzie to nie tylko okazja do obejrzenia fantastycznej sztuki, poszerzenia swojej kolekcji, ale i pretekst do integracji środowiska kolekcjonerskiego.
Formuła wydarzenia łączy w sobie nasze ulubione cechy targów sztuki oraz wielkomiejskich weekendów galeryjnych. W ciągu trzech dni obejrzeć będzie można 16 pokazów, rozsianych po całej Warszawie. Przygotowane zostaną przez wiodące prywatne galerie w przekrojowy sposób, by zaprezentować najlepsze i premierowe prace z programu.

Partnerzy wydarzenia: HE CONCEPT STORE, BMW, ARTSAAS, INVEST KOMFORT, KLINIKA AMBROZIAK, DR AMBROZIAK LABORATORIUM
Patroni medialni: VOGUE POLSKA, ARTINFO.PL, DESIGN ALIVE
Advertisement

Where is it happening?

Warszawa, ,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Galeria Dawid Radziszewski

Host or Publisher Galeria Dawid Radziszewski

It's more fun with friends. Share with friends