Vestlusõhtu: Eia Uus x Tüdrukune // Rahva Raamat (Viru Keskus)

Schedule

Tue Jun 28 2022 at 06:00 pm to 07:30 pm

Location

Viru Keskus | Tallinn, HA

Advertisement
? Kui Sa pole veel jõudnud lugeda Eia Uusi menukit ''Tüdrukune'', siis võime kinnitada - oled (hetkel veel) ühe ilusa ja raputava lugemiskogemuse võrra vaesem.
☝️ Küll aga on Sul võimalus tunda killukest raamatust, kui liitud meiega teisipäeval, 28.06 kell 18:00 Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus Sandra Raju vestleb Eiaga teemadel, mille ''Tüdrukune'' ühiskonnas päevavalgele tiris.
✨ Raamatus kohtub Lilian peol noore naisega, kes toob temas esile uued tunded ning avab vanad haavad. Kui Lilian kutsutakse tegema valimiskampaaniat peaministrikandidaat Triinu Tuhalale, sukeldub ta töösse halastamatus poliitikamaailmas. Tänapäeva Eestis aset leidva julge ja otsekohese romaani keskmes on naiste kehad, kogemused, pinged, hirmud ja võimalused.
? Romaani käsikiri võitis 2019. aasta romaanivõistlusel kolmanda preemia.
? Kohapeal on võimalik soetada Eia raamatuid ning miks mitte ka autogrammi sisse küsida! ;)
________________________________
✔️ ASI ON MINUS! on aastane kogemuskoolitus, kus osaleb üle 400 naise, kes tahavad elada teadlikumalt ja saavutada oma eesmärke ise läbi põlemata. Meie programm on jagatud 12 kuu ja erineva teema vahel - maikuu fookuseks oli JULGUS, juunikuus keskendume MÕTTEVIISILE.
✔️ Meie koolituse üks osa on Sisuklubi, kus võtame iga kuu ette kas ühe raamatu, video, podcasti, filmi, artikli vm mida tarbime, et siis kuu lõpus (tavaliselt küll Zoomi teel, aga sel kuul esimest korda silmast-silma) kokku saada ja tarbitu üle arutada.
Advertisement

Where is it happening?

Viru Keskus, ,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Asi on minus

Host or Publisher Asi on minus

It's more fun with friends. Share with friends