UNTSAKAD, BARBAR & RÄPINA JACK

Schedule

Sat Jan 15 2022 at 07:00 pm to 11:00 pm

Location

Barbar | Tallinn, HA

UNTSAKAD, BARBAR & R\u00c4PINA JACK
Advertisement
Ansambel UNTSAKAD mängivad Rockiklubis Barbar
15. jaanuaril koos duetiga RÄPINA JÄCK
& pralle millest räägitakse veel kaua…
“Truudusetu Juulia”

“Seitse meest pandi sadamas pokri”

“Eesti riigi säädus”

“Mehed Metsas”

“Veri Mullas” J.M.K.E. tribute

“Postipoiss” & Ivo Linna

Untsakad moodustab praegusel ajal läbilõike keskmisest eestlasest. Noh, võta näiteks kontserdil olevad kuus suvalist inimest. Nende hulgas on kindlasti kolm muusikakooli direktorit, üks raamatupidaja, üks paadimeister ja üks audio-videovõlur. Täpselt sama suhe nagu ansamblis Untsakad. Kusjuures üks nendest on veel täiskarsklane aga see-eest on tema pill tehtud vanast viskivaadist…
Untsakad sündisid tsaariaegsel Eestimaal vaesunud kaluriperekonnas – isa oli advokaat, ema kaevur. Oma lapsepõlve veetsid Untsakad suures viletsuses – puudust tunti kõigest, isegi lauludest. Seepärast pidid nad karjapoisipõlves laulma regivärsilisi laulukesi ja ehani mängima küll lille, rohuga. Kuni vanataat käekõrval meid viis välja magama.
Mõni untsakas on tuntud ka oma sõjaka loomu poolest – kus vähegi võimalik, ajab untsakas rinna kummi ja hakkab laulma vanu sõjalaule teemal “kuda vainlane taht meilt priiust võtta aga polevat saand” ja “kuda vanakurat Tapa jaamas tukkuma jäänd”. Regilaulud, lorilaulud, modern-lööklaul ja sõjalaulud ongi Untsakate muusika kokkuvõttev nimetus. Kuidas mehed 10nda albumi õhkõrna lootuse eel kõlavad tule ja koge ise!
“Kullalaane blues”

“Hei sõbramees”

“Suitsupakk”

RÄPINA JÄCK on kui mõnusalt värskendav briis kodumaises muusikataevas. See on suurepärane näide kuidas kaks ägedat ja omanäolist artisti suudavad täita mistahes suurusega lava võimsa ja mitmekesise showga, kus lisaks kaasahaaravale muusikale võib leida ka klassikalise stand-up komöödia elemente. Räpina Jacki muusika on raju rock’n’roll, mida artistide lai muusikaline silmaring lubab esitada põnevas sümbioosis ornamentidega folgist ja kantribluesist hiphopini.
16:00 Avame uksed
19:00 Ürituse algus, piletimüük
20:00 RÄPINA JACK
21:00 UNTSAKAD
Pilet 1H/KK 10€, hiljem 12€
#untsakad #räpinajack #pralle #barbarestonia
Advertisement

Where is it happening?

Barbar, Rävala 8, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Barbar

Host or Publisher Barbar

It's more fun with friends. Share with friends