TRANSPERSONAALNE PSÜHHOTERAAPIA JA HÜPNOTERAAPIA

Schedule

Fri Sep 29 2023 at 01:00 pm to Sun Oct 01 2023 at 04:00 pm

UTC+02:00

Location

Hestia Hotel Europa | Tallinn, HA

Advertisement
KAS SA SOOVID ENNAST AMETIALASELT TEOSTADA NING TUNDA RAHULDUST TEHTAVAST TÖÖST?

KOGEMUSLIK SISSEVAADE HÜPNOTERAAPIASSE

Meie kehas ja alateadvuses on olemas kõik vastused. Vaja on vaid esitada õigeid küsimusi.
Oma elu loomine on meie enda kätes. Sisemine tarkus ja jõud – võime muutuda nii füüsiliselt kui psüühiliselt – asub meie sees ja ootab vallandumist.
Hüpnoosiseisund, mis tekib sügaval lõdvestumisel ja meele sissepoole pöördumisel, vabastab loova kujutlusvõime ning loob mentaalse keskkonna, kus on võimalik ligi pääseda oma sisemisele infole – teadvustamata tunnetele, suhtumistele ja hoiakutele, mis mõjutavad meie otsuseid, suhteid ja tervist.

Enda mõistmisest tekkiv rahu ja rõõmutunne avab sinu inimliku potentsiaali ja sa elad suuremas kooskõlas iseenda ja maailmaga. Kui sa selle kolme päeva jooksul tunned ära, et see on just see viis ja keskkond, milles sa iseennast tahad sügavamalt tundma õppida ja mõista, kes sa oled ja millist elu sa elada tahad, siis on sul võimalus jätkata oma arenguprotsessi transpersonaalse nõustamise ja hüpnoteraapia 4-aastasel kursusel ja soovi korral omandada õppetöö käigus ka transpersonaalse nõustamise oskused.

Seminar toimub 29. sept - 1. okt 2023: reedel kl 14-20, laupäeval kl 10-18 ja pühapäeval kl 9-17 hotellis Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa, Toompuiestee 27/ Paldiski maantee 4, Tallinn. Osalemistasu on 150 eurot, millest 40 eurot on tagastamatu registreerumistasu.

Registreerumine ja rohkem infot: https://teadlikmina.ee/koolitused/transpersonaalne-psuhholoogia-hupnoteraapia-ja-noustamine-kogemuslik-sissevaade-hupnoteraapiasse/
Kontakt: [email protected] ja tel 56450677.
Advertisement

Where is it happening?

Hestia Hotel Europa, Paadi 5,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Jure Yoram Biechonski

Host or Publisher Jure Yoram Biechonski

It's more fun with friends. Share with friends