TRŁ WIOSNA! / Targi Rzeczy Ładnych / 1-2 kwietnia

Schedule

Sat Apr 01 2023 at 11:00 am

Location

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe | Warsaw, MZ

Advertisement
Coraz bliżej do WYDARZENIA SEZONU w Warszawie! DESIGN! LUDZIE! EMOCJE! Odliczamy dni do TRŁ! 220 wystawców, debiuty, premiery, gwiazdy, spotkania!. W tym roku wiosna zaczyna się 1-2 kwietnia na Targach Rzeczy Ładnych!
Już za chwilę zobaczymy się w EXPO XXI po raz pierwszy w roku 10-lecia TRŁ i uwaga - wszyscy jesteście zaproszeni! To będzie największa wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii. Taka edycja, jaka nam się wszystkim należy po tych długich zimowych miesiącach. Fantastyczna selekcja, jakość i wybór jakiego nie znajdziecie na żadnych innych targach w Polsce. Będzie wszystko co kochacie - MEBLE (i to jakie!), CERAMIKA (ogromna strefa!), PLAKATY (jak zawsze - top!), WELLNESS i EKO (najlepsze polskie marki!) i jeszcze 7 innych stref tematycznych, które wypełnią prawie 3,5 tys. metrów kwadratowych jednej z największych hal w Warszawie! A do tego unikalny klimat, spotkania z najlepszymi polskimi twórcami, Wasza ulubiona targowa playlista, zdjęcia piesków TRŁ i tysiące, TYSIĄCE uśmiechniętych twarzy. Tak, wizyta na TRŁ powinna być przepisywania na recepty! Poprawa nastroju GWARANTOWANA!
Zapiszcie 1-2 kwietnia w kalendarzach - koniecznie! Umawiajcie się ze znajomymi, śledźcie nasze rekomendacje nowych marek i najciekawszych produktów. I spotkajmy się wszyscy na TRŁ WIOSNA! / Targi Rzeczy Ładnych / 1-2 kwietnia! Tej wiosny nic nie powstrzyma - jesteśmy gotowi! ?
Do zobaczenia!
__________________________________
TRŁ WIOSNA! - pierwsza odsłona 10-lecia TRŁ!
? 1-2 kwietnia
? EXPO XXI, Warszawa
? Godz. 11-19
? Bilety : 10 zł w przedsprzedaży online. 15 zł w weekend wydarzenia - online i w kasach przed wejściem
Kup bilet online:
Going.: https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-wiosna-xpo3205010/kwiecien-2023
Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/bilety/trl-wiosna-warszawa-13025/
Advertisement

Where is it happening?

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Prądzyńskiego 12/14,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Targi Rzeczy \u0141adnych

Host or Publisher Targi Rzeczy Ładnych

It's more fun with friends. Share with friends